Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cukrowy peeling

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cos TY. Ja jestem dalej tak samo opalona. Przeciez wiesz ze mam ciemna karnacje Smile kup sobie a zobaczysz jak z tygdnia na tydzien Twoja skora bedzie delikatniejsza Smile
Powrót do góry
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt pinezka troche przesadzasz z tym pilingiem Very Happy Raz w tygodniu w zupelnosci wystarczy bo inaczej zniszczysz naturalna florę bakteryjna Twojego naskórka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. kosmetyczka mowila mi ze 2 razy w tygodniu powinno sie robic. wudaje mi sie ze tyle wystarczy..
Powrót do góry
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 razy w tygodniu to wystarczająca ilość. Tak nawet pisze na opakowaniu, zresztą kosmetyczka też mi tak mówiła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra...posłucham sie Was i wypbropoje ten kosmetyk Razz
pinezka podaj mi na GG dokładna nazwe ok? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, na tych moich 3 peelingach tez mam napisane ze mozna go robic 2-3 razy w tygodniu wiec ja robie 2 Smile aczykolwiek stopy robie raz na tydzien Smile Wind - napisalam na gg Razz
Powrót do góry
Candy_angel



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: W-w
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od jakoś dwóch lat stosuję peeling z fusów od kawy i dla mnie jest świetny! Smile Próbowałam już wiele peelingów do ciała, jednak ten jest najlepszy i nie kosztuje, a oprócz tego ładnie pachnie Wink No i skóra jest gładziutka już po pierwszym razie. Robię sobie 1-2 razy w tygodniu taki masaż kawą na uda i pośladki i według mnie rewelacja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Twety



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Antwerpia
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

peeling kawowy do tego usowa celulit:) Tak peeling powinno stosowac sie 2 razy w tygodniu pod warunkiem ze nie jest on bardzo ostry. jezeli np raz uzyjemy bardzo ostrego peelingu to drugi powinien byc delikatniejszy. Cudowne sa tez rekawiczki do peelingu wielokrotnego uzytku tylko trzeba o nie dbac i nie prac w proszkach. Co do peelingu stop jestem jak najbardziej. ja robie do co 2 dzien od spodniej strony stopy tam skora jest twarda i rosnie bardzo szybko a juz najszybciej gdy zaczniemy ja skrobac omega i frezarka. a i nie robcie peelingu tylko latem gdy stopy wystawiane sa na powietrze zima wiosna i jesienia nogi wlasnie potrzebuja najwiekszego odciazenia. niektore kobiety przychodza do kosmetyczek po okresie gdy noga jest kryta przez ciezkie buty i placza ze sa okropne to wylacznie zaniedbanie klientek. a i nie zalujcie im tez maseczek i kremow. odwdziecza wam sie nie tylko stopy ale caly organizm napewno slyszalyscie o mapie ciala ktora wlasnie znajduje sie na stopach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam kolejne pytanie odnoszace sie do peelingu: czy moge go stosowac codziennie na skore lokci i kolan? Bo mam ja ciemniejsza w tych miejscach i brzydko to wyglada Sad slyszalam na te miejsca mozna go uzywac codziennie..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group