Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na wzdęcia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 26, 2014 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wzdęcia u maluszka można naprawdę rozpoznać, dziecko się pręży, pryka, brzuszek jest spory, taki jakby wypełniony powietrzem. Powiem że espumisan w kroplach dla dzieci sami lekarze przepisują jako bardzo skuteczny na ryku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruczek



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy kropelki mogą przyjmować też dorośli...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby człowiek mądry, a na najprostsze rzeczy sam nie wpadnie. Dzięki za link, poczytam sobie i może coś mi się rozjasni. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz spróbować probiotyków, one działają regulująco na żołądek więc może pomogą, mój brat zażywa espumisan ten w granulkach i mówi że mu to pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 2:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie na ostatniej wizycie Pani doktor poleciła espumisan kids dla mojego malucha na wzdęcia, ma przyjemny bananowy smak, a przecież słodki uspokaja dzieci, więc maluchy chętnie wypiją całą dawkę leku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak jem dużo mięsa to też mam ten problem. Moim zdaniem wzdęcia wynikają z małej ilości blonnika i zbyt dużej ilości ciężkostrawnych rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi po cięższych posiłkach też doskwierały oprócz wzdęć nudności, przeszło po braniu cholestilu max, on pomógł mi na problemy trawienne, trzeba go brać przez tydzień, przed posiłkami, w końcu jakoś mój brzuch odetchnął i mogę sobie pozwolić czasami na jakiegoś domowego fast fooda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój lekarz mi polecił na wzdęcia ulgasim, niedrogi, łatwo kupić, dobrze mieć w apteczce, szczególnie po imprezach rodzinnych posiadówki przy stole zawsze dla mojego brzucha się kończą meczarniami, wzdęcia i ból, a jak się rodzina spotka to niestety od stołu nie uciekniesz i tak kilka godzin a potem się człowiek męcyz dlatego zabeiram ze sobą ulgasim na wszelki wypadek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pobierz sobie ulgasim, też w składzie ma symetykon i na mnie świetnie działa, bo jak mam wzdęcia to szybko objawy przechodzą już po jednej tabletce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyneczka888



Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kebene polecam. Ma w składzie nie tylko symetykon ale również węgiel aktywny. Szybko likwiduje wzdęcia i niestrawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group