Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na bolące mięśnie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruczek



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym spróbowała np. z olejkiem z wyciągu z sosny. Masz przy okazji aromaterapie zafundowaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przewertowałem ten wątek, ktoś doradzał dip hota. Ja go stosowałem, jest dobry, można go stosować nawet jako wsparcie przy rozgrzewce. Na twoją dolegliwość(ból mięśni w tym przypadku) byłby dobry. Nie wiem jak teraz bo wątek swój wiek już ma, ale na przyszłość zawsze warto się zabezpieczyć, czy nawet do apteczki go dorzucić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dip Hota znam z dolegliwości związanych z kręgosłupem u ojca. Miał rwę kulszową i właśnie rozgrzewał tym bolące miejsce. W sumie nie pomyślałam, że można by tego używać do rozgrzewki i na mięśnie gdy np. biegam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Amar1



Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogólnie rozgrzewające maści powinny pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie. Przede wszystkim dlatego że dzięki rozgrzewce zmniejszają się stany zapalne. Póki jest stan zapalny miesień nie będzie się regenerował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można również wypróbować metodę - dzień wolny od treningu i dużo snu, organizm się zregeneruje w międzyczasie. Również warto w takim przypadku zmniejszyć trochę na wszelki wypadek intensywność ćwiczeń przez kolejne 2-3 treningi - często trenujemy zbyt intensywnie, mimo że myślimy, iż tak nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie dip hot jest rozgrzewający, więc na te dolegliwości jest bardzo dobry. Ale jak wszystko aby działało trzeba systematycznie stosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po jakim czasie ta maść działa ?
Ja kiedyś słyszałam o goracych kąpielach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nutka87 napisał:
A po jakim czasie ta maść działa ?
Ja kiedyś słyszałam o goracych kąpielach


rozgrzewający efekt powinien być od razu. Jeśli natomiast masz ból pleców itd który jest wynikiem stanu zapalnego to stosowanie ok. tygodnia powinno pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W każdym razie trzeba używać go systematycznie, jednorazowe użycie nie zdziała kompletnie niczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group