Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na bolące mięśnie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:28 pm    Temat postu: Coś na bolące mięśnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odchudzam się i wróciłam do zajęć fitness. Rzecz w tym, że dokuczają mi mięśnie - po prostu mnie bolą. Nie ćwiczę więcej, niż powinnam i nie forsuję się, bo robię to pod okiem trenera. Poradzicie mi coś na te bóle? Może jakieś smarowidło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stop



Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A pamiętasz o rozgrzewce przed treningami? Może to po prostu zakwasy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 1:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie - to nie są zakwasy. Wiem jak zakwasy bolą. To jest taki (nie wiem jak okreśłić) "zmęczony" ból. Jakbym się nachodziła po górach. O rozgrzewkach pamiętam, bez nich nie przystąpiłabym do ćwiczeń... Tak czy owak dzięki za odzew Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stop



Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze po prostu zaopatrz się w coś rozgrzewającego do smarowania? Masz jakąś maść dla sportowców albo dip hota? Ja wspomagam mięśnie właśnie takim dodatkowym rozgrzewaniem przed treningiem i to naprawdę wpływa na komfort ćwiczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie te mięśnie Cię bolą, bo tak jak piszę Stop możesz zastosować maść rozgrzewającą albo opaskę uciskową, która uśnieża ból. Takie mięśnie mogą boleć, bo np: kształtuje się twoje ciało? To zależy też czy wcześniej ćwiczyłaś czy nie, jeżeli nie to plusem jest fakt, że szybko możesz zbudować odpowiednią figurę ale jak ją już stracisz to nie będzie łatwo.

Tak jak stop piszę, poszukaj maści, rób sobie wieczorem okłady, jeżeli to tylko typowy ból spowodowany sportem to w końcu organizm do tego się przyzwyczai Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 2:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wam wielkie! A doradzicie jeszcze czym rozgrzewać? Bo pewnie tego cała apteka, a chciałabym coś co ktoś zna..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stop



Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na rozgrzanie bolącego, kontuzjowanego miejsca dobry jest dip hot. Kupisz go praktycznie w każdej aptece bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruczek



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 26, 2014 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym spróbowała połączyć kuracje z kąpielą tzn dolałabym do wanny jakieś ziołowe olejki... to przy okazji relaksuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ziołowe olejki to ja zawsze chętnie, kąpiele i relaksy kochana! Tylko czy one na pewno zadziałają? Very Happy

Stopie kochany, a ten dip hot to co on ma w składzie? Żeby się nie okazało, że jestem uczulona, bo ja alergica jak się patrzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stop



Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dip hot ma w sobie olejki, eukaliptusowy i terpentynowy. No i mentol ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group