Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciemieniucha

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze ma alergie na ten szampon czy oliwke?...moze jakas seria delikatna?czy takiej nie ma? radziłabym zasiegnac rady pediatry Smile co do włoskow - napewno odrosna Smile to dopiero maluszek Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natusiaw



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobrzyca
PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zasadzie, oprócz wychodzenia włosków przy czesaniu, nic się nie działo, nie ma nawet zaczerwienionej skórki, dlatego nie podejrzewałam alergii... Wspomnę o tym lekarzowi. Dziękuję za odpowiedź, uspokoiłam się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi79



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: morąg
PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbujcie płukać główke duża ilośćą czystej wody mojemu synkowi to pomogło powodzenia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emi79 napisał:
spróbujcie płukać główke duża ilośćą czystej wody mojemu synkowi to pomogło powodzenia Laughing


u mnie pomogło masło roślinne i otręby. niestety zaczęły włoski wypadać. ale poradziliśmy sobie i z tym. jeśli chodzi o wypadanie włosków to polecam te artykuły-------------- link usuwam! przeczytaj regulamin forum zanim cos wkleisz!!!! --edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barbara123



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi na ciemieniuchę lekarz polecił oliwkę salicylową.Jest naprawdę skuteczna, można zakupić w aptece. Więc smaruje się głowę, czy miejsce pokryte ciemieniuchą na godz. przed kąpielą-dość grubo, tak,że włoski są mokre. Zakłada czapeczkę. Oliwka niezabardzo pachnie i trudno spiera się z czapeczki, więc może przeznaczyć jedną do tego celu. Po godzinie dziecko wykąpać, umyć główkę. Włoski wyczesać miękką szczoteczką. Ciemieniucha będzie schodzić. U nas odeszła w zapomnienie bezpowrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group