Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciazofobia!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZiewczyny prawda jest taka ,że teraz każda z nas jest mądra...a pamiętacie jak Wy zaczynałyście swoje życie seksualne? Leciałyście najpierw do ginekologa po poradę? Czytałyście masę podręczników na temat sexu czy zabezpieczeń?? Na pewno nie Wink Rożnica miedzy nami jest taka,że jesteśmy róznymi osobami, mamy inne psychiki . Dla niektórych seks i konsekwencje to pikuś a dla innych to wielkie wydarzenie. Tak czy inaczej niektóre z nas mimo iż są gotowe na wspóżycie jako seks:) nie są gotowe na dziecko. Współżycie już dawno przestało się równać z rozrodem więc mówienie " nie jesteście gotowe na konsekwencje to nie dojrzałyście do seksu " jest pomyłką. To jest problem wielki ....psychicznie niestety. jednak pamietajmy,że mówmy o kobietach w wieku "normalnym" a nie o siksach z piaskownicy Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81, oj, powaliłaś tą wypowiedzią hehe Cool ale to jest prawda, nie trzymamy się kurczowo podręcznika, nie biegamy do ginekologa i nie przeglądamy stron internetowych, for czy gazet w poszukiwaniu najlepszego zabezpieczenia .. Wink każda idzie na całość, a później rozważa ewentualne za i przeciw ..

oczywiście tosiu, nie mówimy o 13 - latkach, 14 - latkach czy 15 - latkach tylko o dorosłych kobietach ( może nie jestem aż taka dorosła hehe Mr. Green )
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 napisał:
zytałyście masę podręczników na temat sexu czy zabezpieczeń??

a własnie ze tak Razz + internet. ginekolog dopiero na samym koncu Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, haha, ja też właśnie internet i .. starsze koleżanki Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj dziewczyny dziewczyny Very Happy . Za moich czasów Laughing aby rozpocząć współżycie trzeba było dorosnąć choć i zdarzały się wpadziochy . Ja jakoś nigdy nie miałam takich obaw choć wiadomo ciaża z chłopakiem a nie mężem troszkę wiała grozą Wink. Po moim pierwszym razie poleciałam do gina po tabletki i juz miałam czyste sumienie i nawet nie myślałam o ciazy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosia rzeczywiscie jestes stara baba.. tylko o 3 lub 4 lata starsza ode mnie Wink wiec nie pisz tak jakbys była juz babcia Razz

ok koniec offa 'Wink

Dodano po 17 sekundach:

ps- Tosiu odp mi na pm
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze w tej ciazofibi cos jest . wiekszosc ludzi od malego jest przekonywana do tego ze sex jest blee i n=ze nie wolno . ja od ok 13 roku zycia mam mowione przez ojcia" tylko nie narob mi problemow" teraz niedlugo 19 lat a ja nadal boje sie tego tzn tego ze zalicze wpadke i ojciec "bedzie ze narobilam mu problemow " jakis czas temu ze mna bylo jeszcze gorzej . tzn mialam chlopaka starszego o 7 lat mial swoje potrzeby, jak kazdy facet . ale zeby co sex myslec ze jest sie w ciazy obawiac sie konsekwestii ? wydalo mi sie to zbyt duzym dla konsekwestii wiec zaczelam facetowi mowic ze nie mam ochoty . on biedny sie staral a ja nic tylko zeby nie doszlo do stosunku . jesli mam byc szczera to juz wolalam jego zadowalac w inny sposob i siebie tez zeby tylko nie bylo ciazy . po prawie rocznej przerwie dojrzalam do sexu . ale juz nie z tamym bo nasz zwiazek sie skonczyl . przez ostatnie 2 mc mialam 2 roznych partnerow "łóżkowych" wszystko ladnie pieknie zaplanowane dni nie plodne + gumka a do tego i tak strach przed ta ciaza . dopatrywanie sie w sobie jakis jej objawow . to nie zalezy od czlowieka tylko od jego psychiki. wedlug mnie tego watku tu taj jest za malo . kiedys romawialam z kolezanka ktora niedawno rozpoczela wspolzycie z chlopakiem i strwierdza to samo co ja ze to jest psychika o co rodzice przez te 18 latnam mowi co jest nie dobrze zakazane . a i tak kazzdy tego uzywa . nie ciagne tego dalej bo i tak pewnie nikt sobie z tego nic nie robi . ale napisze tylko tyle dziewczyny nie bojcie sie wspolzycia bo o ciaze nie jest tak latwo jak o grype . i jesli osoba sie obawia to sex nie daje jej zadnej i to zadnej satysfakcji .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 7:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

----- Nie wiem ....ty za to użyj głowy bo jak narzie zero myślenia . Jeszcze jeden maleńki choćby wyskoczek i - NIE MA CIE ----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostrzezenie po raz 2gi.
jeszcze jeden wyskok i pozegnasz sie z forum.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myslalam ze na to co napisalam chociaz ktos cos odpisze rozsadnego a nic nie ma ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group