Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chrostki na penisie i jajkach...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ale czego ty chcesz?

Jeżeli byłęś z tym u lekarza to myśli że ktoś Ci poda jakiś lek o którym nie słyszał lekarz?

Czlowieku troche pomyśleć trzeba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Przepraszam ale czego ty chcesz?

Jeżeli byłęś z tym u lekarza to myśli że ktoś Ci poda jakiś lek o którym nie słyszał lekarz?

Czlowieku troche pomyśleć trzeba Wink


napewno nie chce takich odpowiedzi. wiec moze Ty pomysl zanim cos napisesz.

Pzodrawiam
Powrót do góry
Wookie
Gość









PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siemka wszystkmi pisze bo mam pewien moze dla niektorych smieszny problem ale ostatnio mnie to wkurza. podejrzewam ze to jest spowodowane czesto masturbacja bo na penisie pojawily sie jakby brazowe sciemnione plamy w miejscu gdzie sie trzyma palce
nie wiem czy nie mozna bybylo tego czyms posmarowac. pleaseeeee help!!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej Prosze O Pomoc Mam 16 Lat I Pod Skurka Pojawily Mi Sie Takie Grudki Co Mam Zrobic Czy To Tylko Potowki Czy Cos Powazniejszego Prosze o Pomoc ??

---- edit by Paweł:
Na przyszłość nie pisz każdego wyrazu z dużej litery Wink
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok sorki za to ale moze mi ktos odpowiedziec na to plisa potrzebuje pomocy
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestes w wieku dojrzewania i to intensywnego wiec nie powinieneś sie tak przejmować Smile Sądze ze to zwykłe zmiany organizmu i noc ci nie będzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DesiRe



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm .. ale czy to wogole zniknie ? gdy skonczy sie juz dojrzewanie to czy to zniknie ? pytalem brata Smile i on mowil ze czegos takiego nie mial ... ps czy te wlasnie chrostki was swędzą ?... ps .. hm i czy macie takie chrostki jakby to powiedziec hm " na koncu grzybka" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ginekolog?? moze urolog!! od kiedy to ginekolog leczy meskie sprawy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group