Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chrostki na penisie i jajkach...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurtt napisał:
Tylko ginekolog, ale jak pójdziesz to nie mów "penis", bo to określenie jest wulgarne. Używa się powszechnie "prącie", "członek", "ptaszek" Smile


Jakiego ginekologa?? Do wnereologa jak już - dolegliwości skórne narządów płuciowych szukać nalezy takich lekarzy przy każdej poradni dermatologicznej - większość dermatologów ma też tą drugą specialność.

Po drugie penis to nazwa biologiczna i nie jest uznawana za wulgarną. A nawet jak młody osobnik popełni gafe ze zdenerowania bądz nie będzie sie umiał wysłowić to lekarz podpowie słowo - a nie będzie był linijką po łapach za to Wink

Po trzecie są to jak ktoś już zauważył gruczoły potowe Wink ale co do zniwelowania objawów to już lekarz będize kompetetny.

Czym to sie leczy? Zazwyczaj środkami zewnętrznymi - żel czy maść wysuszająca - ale specialna tak aby nie podrażnić intymnej części skóry, oraz lekarstwami wewnętrznymi (tabletki najczęściej) mające na celu chamować rozwój bakterii oraz zmniejszenie wydzielania łoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim
Gość









PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez zauwazyłem cos takiego na moim "ptaszku" ale nie chce isc do lekarza. Jestem w okresie dojerzewania czyli to tylko gruczoły potowe ?? i to jest nie grozne ?? i jak to wyleczyc ?? Smile
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I czy to znikinie ?? jaka maścia smarowac . Zaczyna sie u mnie to na złaczeniu jajek z penisem i idze wzdłuz poenisa do "grzyba" I TO JEST NIEGROŹNE?? krostki nie sa czerwone wycsnac nie próbowałem i nie zamierza:D a i chyba sie ich nie da Very Happy > PROSZE O ODPOWIEDZ
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie odpowiedzi da wam lekarz, no ja nie czuje sie kompetętny wystawiać diagnozy tym bardziej przez internet.

Co do masci nie radził bym niczego stosować na wlasną reke, skóra na członku jest delkiatna i wrażliwa.

Wyjście z założenia że nie pujdzie sie do lekarza, no jak dla mnie jest nie powazna, do lekarza nie pujdzie ale na forum domaga sie diagnozy. No niestety tak nie ma, trzeba dorosnąć i iść do lekarza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim
Gość









PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz mi powedziec skad się to bierze? moze to tylko zwykłe uczulenie i jak mówiesz ze to jest niegrozne. Iczy to samo zniknie po zaostrzeiu higieny?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogólnie to moge przedyktować tutaj książke Wink a skąd sie wzieło to u ciebie moze powiedzieć Ci lekarz.

W wielkim skrócie:
- Najczesciej w okresie dojżewania pjawiają sie tak jak by pryszcze na skórze. Związne są z nadmiernym działaniem w tym wieku gruczołów potowych i łojowych.
Nie należy ich wyciskać (tak samo jak nie każdy rodzaj popularnego pryszcza gdzie kolwiek indziej można wyciskac Wink wyciskac można lekkiego stanu ropniaki powierzchniowe oraz wągry. Z resztą trzeba uważac aby nie narobić większych szkód niż pożytku) Nie nalezy tez stosować żadnych środków które nie są do tego przeznaczonych - czyli toników do twarzy kremów wysuczających nie przeznaczonych do tego szczegolnego miejsca.

- Uczulenia różnego rodzaju, od latexu z prezerwatywy po pyłki - nie nalezy wyciskac, nie powinny zawierać w sbie ropy (mogą nie co przypominać trądzik), no tez samemu raczej nic na alergie sie nie poradzi.

- Owrzodzenia (bydz może że ktoś nie jest wstanie za bardzo odróznić malutkich owrzodzeń - kształt podobny do kalafiorków) nieco różowe, czerwone, - kiła - kiła mozna sie zarazić tylko przez kontakt płuciowy - pocałunek lub picie z tej samej szklanki odpada Wink

- No i zostają jeszcze nietypowe objawy różnych chorób ale myśle że to jeśli ktoś bedzie chciał to znajdzie sobie w litertórze Wink

Żadnych objawów nie należy bagatelizować, myśle że dla każdego zdrowie, płodność i bezieczenstwo partnera/partnerki jest na tyle istotne że gdy zauważy coś nie pokojącego pujdzie do lekarza, a forum potraktuje jako ciekwostke informacyjną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika
Gość









PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 7:14 pm    Temat postu: ja tez mam pryscze na udach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak je leczyc?;((Sad((
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już stwierdzi lekarz Wink

Najczęsciej to leki uzytku doraźnego zewnetrzne i wewnetrzne. Czyli maści żele oraz tabletki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz zaostrzyć higienę,na pewno nie zaszkodzi Very Happy Spróbuj także przemywać zmiany skórne rumiankiem Very Happy,może pomóc!Dobrym pomysłem jest także wizyta u lekarza specjalisty.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
I czy to znikinie ?? jaka maścia smarowac . Zaczyna sie u mnie to na złaczeniu jajek z penisem i idze wzdłuz poenisa do "grzyba" I TO JEST NIEGROŹNE?? krostki nie sa czerwone wycsnac nie próbowałem i nie zamierza:D a i chyba sie ich nie da Very Happy > PROSZE O ODPOWIEDZ


umnie nie zniknelo :(lekarzpowiedzialze to prosaki,czyli wlasnie biora sie z zaczopowania gruczolow potowych-lojowych i ze nie ma zabardzo jak ich usuwac.... probowalem usuwac w gabinecie z chirurgia plastyczna ale po agojeniu sie ranek pojawiaja sie od nowa Sad jakby ktos wiedzial jak sie tego pobyc prosze o wskazanie srodka.....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group