Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chorowity przedszkolak

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka999



Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu - też jestem zalatana. Zmieniłam mieszkanie, więc nie wiedziałam gdzie włożyć ręce, tyle miałam roboty.

A co do stosowanych leków to lekarz przepisał mi coś takiego jak Groprinosin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kostka6



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój lekarz kazał poszukać czegoś naturalnego, bez sztucznych barwników i substancji słodzących, ale teraz tyle tego jest, że ciężko dobrze wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kostka- a nie mógł sam Ci coś polecić? Jak się idzie do apteki to można zgłupieć tyle tych wszystkich leków, syropów itd ciężko coś samemu wyszukać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kostka6



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doradził, żebym podawała dzieciom preparat, który jest bogaty w kwasy omega i oleje ryb, ale jak będę kupować, to bez cukru i barwników.
Właściwie, to może i dobrze, że nic konkretnego nie podał, bo pewnie bym uznała, że ma umowę z koncernem. Dał mi wolną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie polecała koleżanka np. Vitamarin junior i naprawdę zastanawiam się czy nie zacząć podawać dziecku, starszakowi, przedszkolakowi. obawiam się aby nie chorował mi za bardzo bo mam w domu małe dzieci dodatkowo. ponoć działa skutecznie no i jest już w kapsułkach dostepny. znacie ten suplement?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja podaje tran i syrop z bzu.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u nas syrop z bzu nie za bardzo jest tolerowany, młody zaraz po podaniu już dwa razy go zwrócił. Tran podaję młodszym bliźniakom a dla starszaka pomyślałam o tym suplemencie bo dodatkowo wpływa na pamięć i koncentrację uwagi.. a nie powiem że stan tych dwóch rzeczy ciut mnie martwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić acidolac, myślę, że szczególnie spodoba się dzieciom własnie przedszkolnym, bo wersja junior jest w postacji misiotabletek o smaku białej czekolady Very Happy, moje dzieci uwielbiają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o syropie Bioaron C? ma dobre opinie i jest dość często polecany przez lekarzy, więc sama myślę czy zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carol



Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 31, 2013 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro twoje dziecko nie protestuje podczas łykania syropu...
moje by tak łatwo się nie dało.
Z resztą, ja raczej nie jestem zwolenniczką takiego usilnego suplementowania dziecka, jeśli już to wolałabym jakąś inną formę, lizaki z witaminami, albo te musujące tabletki od plusza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group