Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Choroba,przyjmowanie leków - wpływ na terminowość miesiaczki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kola



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: trojmiasto
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 8:40 am    Temat postu: Spozniony okres a choroba? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze na forum jest wiele podobnych tematow ale moja sytuacja wyglada neico inaczej...okres spoznia mi sie 5 dzien <zwykle mialam cykl 25-26 dni,choc w styczniu zdarzylo sie 30>,stresu mialam wiele<dom ,zerwanie z chlopakiem itd>w miedzyczasie mialam cos na ksztalt zapalenia ucha..ale ponadto wydaje mi sie ze mam jakas grzybice i czy ona wlasnie moze tez spowodowac opoznienie? seks uprawialam ostatnio ponad 2 tygodnie temu z prezerwatywa,zrobilam test niedawno i byl negatywny...
w czwartek ide do ginekologa ale poki co zzera mnie niepokoj wiec jak ktos moglby mi pomoc bede bardzo wdzieczna ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikusia



Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Narazie nie denerwuj sie. Opoznienie faktycznie moze bys spowodowane stresem a takze choroba. Jezeli tylko Cie to pocieszy to mojej siostrze okres opoznil sie 6 dni poniewaz 3 tyg wczesniej byla przeziebiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to normalne. Normalne są te opóźnienia. A pozatym miałaś jakies tam problemy. Więc uspokój się, a jeśli zżera Cię ciekawość zrób test przed pójściem do lekarza.

A co choroby... jeśli masz grzybicę pochwy to może to rozregulować cykl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no 6 dni sie spoznil ale jest wiec sie test nie pomylil Smile co prawda jest bardzo bolesny i obfity co mi sie wczesniej nie zdarzalo ale to moze byc przez chorobe...ale to juz nie ten dzial Smile
dziekuje za odpowiedzi
i wrocilam do tabletek juz takich stresow nie chce wiecej przezywac
Powrót do góry
fenix



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 12:31 pm    Temat postu: Czy to przez tabletki przeciwbolowe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy okres moze sie spóźniac przez tabletki przeciwbolowe np. Ibuprom? ostatnio Miałam zapalenie okostnej (bol zeba straszny) i bralam mnostwo Ibupromu do 5 tabletek na dobe przez 3-4 dni... okres spoznia sie 2 dni czy to przez branie tylu ilosci tabletek? bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi z gory dzieki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może mieć to wpływ ale nie koniecznie Smile

2 dni to niewiele - czasem sam organizm zmienia cykl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba tez uwazac na branie tabletek przeciwbolowych. jesli bierze sie je czesto przez cale zycie moze to grozic bialaczka
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group