Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bulimia, depresja?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
christina



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie..dlaczego uwazasz ze nie kocham bylego chlopaka....???a moze wlasnie tak..chociaz na to nie umie sobie odpowoedzievc...zaczelam z nim znowu bardzo duuuzo rozmawiac ale czasem, sie boje czy to nie przez to ze z Tym tak duuzo walcze i ze czuje sie samotna...z drugiej strony wiem i jeste tegoi pewba ze w polsce go bardzo kochalam i ze przy nim bede sie czula bezpieczna czuje ze jest mi bardzio potrzebny..a z drugiej stonuy czy to nie jest obrona przed tym cholpakiem tutaj..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 1:22 am    Temat postu: kochany przyjaciel Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w polsce go bardzo kochalam i ze przy nim bede sie czula bezpieczna czuje ze jest mi bardzio potrzebny..

Ale to ty go skrzywdziłaś, może wiec dla tego tak bardzo ci zależy aby do niego wrócić.
Znacie się dobrze, byliście blisko ze sobą, ale odeszłaś.
Teraz kiedy tutaj ci się wszystko wali, to szukasz oparcia w osobie do której masz zaufanie.
Może to i miłość, ale jaka?
Może się mylę, ale pomiędzy byłymi kochankami zachowują się uczucia, które po powtórnym zejściu nie wytrzymują konfrontacji z rzeczywistością.
Pozostaje ten niesmak.
Zachowaj więc ostrożność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
christina



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 1:51 pm    Temat postu: 5 dni bez.....:(:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiec udalo mi sie 5 dni nie wymiotowac..i probuje kontrolowac co jem.,..ale czuje po sobie ze jest strasznie STRASZNIE ciezko..jeszczez 3 tyg temu wazylam 60 i pol kilo teraz waze...64, 5 wiec...czuje ze to sa skuptki choroby...czy moze mi ktos z bulimiczke pomoc jak mam jesc..jak sie odzywiac....nie moge jesc slowdyczy bo wie,m ze jak sie czegos chyce to znowu zaczne jesc wszstko a najgorsze jest to ze BOJe sie bardzo tylko memonetu kiedy zalapie dola i rzuce sie znowu...na jedzenie i ...ale sobie zniszczylkam zycie:(Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group