Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązwoe krawanienie !!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryczex



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 6:04 pm    Temat postu: Wszystko wporzasiu :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Wiec bylismy z dziewczyna u ginekologa... Na szczescie za bardzo spanikowalismy...To znaczy prawda jest taka, ze to wszystko przez moja dziewczyne, bo to ona spanikowala i jej panika udzielila sie przez chwile mnie :p W kazdym razie Pan Doktor powiedzial, ze to jest normalne czasem przy pigulkach no i jesli bedzie sie powtarzac to trzeba pomyslec o zmianie pigulek. Pozdrawiam Wszystkich Smile i Pana Pawla rowniez...mimo, ze mi Pan pare razy lekko pocisnal...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zabardzo zrozumiałem tego z tym pocisnoł Razz

Starałem sie podejść do tego w miare spokojnie i humorystycznie. Myśle żę takie podejście jest leprze od zamartwiania sie czy też wprowadzania nastroju powagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 7:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jeśli bierze od niedawna pigułki lub pierwszy raz to krwawienia są normalną rzeczą. Wink i nie ma powodów do obaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group