Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązwoe krawanienie !!!

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryczex



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 1:40 pm    Temat postu: Brązwoe krawanienie !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna 3 miesiac bierze pigulki Minulet. Przyjmuje je regularnie, nigdy nie wymiotowala po nich i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Zostaly jej 3 pigulki do konca i wystapilo u niej brazowe plamienie...Co to moze oznaczac?? Blagam o szybka odpowiedz bo boje sie, ze zostane tatusiem a ona mamusia...Jestesmy za mlodzi!!!

---- edit by Paweł:
Widze ze zastosowałeś sie do netykiety i napisałeś 3 znaki interpunkcyjne koło siebie (wykrzykniki) co Ci sie chwali naprawde, doceniam to, lecz prosił bym jeszcze o to aby nazwy tematów nadawać tak jak w zdaniu, bądz tylko małymi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misiulka2020



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 2:16 pm    Temat postu: Bez obaw!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brązowe plamienie u kobiet to na pewno jeszcze nie ciąża. Skoro przyjmuje tabletki to bez obaw. A to plamienie może różnie oznaczać np. jakaś infekcja albo zapalenie. Jeśli za pare dni nie minie niech zgłosi się do ginekologa. Ale na pewno ciąża to nie jest pozdrawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misiulka2020



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 2:19 pm    Temat postu: ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A propo ile macie lat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczex



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja mam taka nadzieje Smile Juz jutro ona idzie do ginekologa Smile Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze Smile Bo oboje bardzo sie zdenerwowalismy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczex



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 20 a ona 22. A mam takie pytanie ?? Dobrze, sie znasz na tych sprawach kobiecych ?? No bo troche mnie uspokoilas ale nadal sie boje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misiulka2020



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wcale nie tak młody wiek, chociaż mogłoby być u was na odwrót. Nie znam się zbyt dobrze na tych rzeczach, ale zdarzyło mi się takie krawawienia i wciąży nie byłam. Różnie to bywa. Ja nie poszłam do ginekologa i nigdy nie zwróciłam na takie plamienie uwagi, także nie wiem co to może być, mogę się jedynie domyślić.pozdrawiam napisz jak będziesz wiedział Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczex



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn. wiesz...w sumie to nie jest krwawienie tylko plamienie...Niewielkie...Mam nadzieje, ze oboje z dziewczyna niepotrzebnie spanikowalismy Wink Jutro wszystko sie okaze, a narazie musze sie jakos trzymac i nie denerwowac... Moze ktos jeszcze jest obeznany i bylby w stanie cos powiedziec i mnie uspokoic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przperaszam bardzo ale naprawde szczery uśmiech narysował sie na mojej twarzy - może dlatego ze miałem męczący dzien i podchodze już do wszystkiego humorystycznie, ale w głowie zaświtała mi taka projekcja: 20 letni facet tulony przez kogoś z forum Razz

Nie no bez obrazy oczywiście, każdy potrzebuje czułości (nie zależnie od wieku) oraz każdy czasem panikuje.

Plamiena czasem sie zdarzają, nie zależnie czy jest stosowana terapia hormonalna czy też nie (obecnie nie ma strikte tabletek antykoncepcyjnych, były takowe w latach 70 ale obecnie są to środki o szerokim spektrum nie wywołujące tak dużo skutków ubocznych, dlatego nazywane też jest terapią hormonalną - czasem podczas niektórych dolegliwości jest zalecane przez lekarzy przyjmowanie tych środków - a antykoncepcja w takim wypadku jest dodatkiem).

Dobrze żę idzie do lekarza, wyjaśni całą sytacje odrazu.
Po 2 skąd przyszła myśl o ciąży? Ja mam wrażenie iż naprawde świadomość o zapłodnieniu jest znikoma.(Chyba napisze petycje do Romana że ma zwiększyć liczbe godzin z biologi. Razz - mała humorystyczna dygresja).

Plamienia nie oznaczają ciąży. Owszem występuje pewna zbierzność między skompymi "miesączkami" podczas początku ciąży o które też jest dużo pytań. Lecz takie przypadki to naprawde mniejszość. Zazwyczaj plamienia są skutkiem czegoś innego.

Tak już jest statystycznie że zamiast: plamienie = czy coś nie tak? to jest: plamienie === ciąża???!!!. To sie tyczy wielu osób nie tylko Ciebie, nie bój sie nie zamierzam tutaj obwiniać Cie za ogół Wink Raczej to informacja dla czytających to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczex



Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli z tego co rozumiem zbyt wczesne ojcostwo raczej mi nie grozi Very Happy Uspokoil mnie Pan Panie Pawle...Moze niepotrzebnie wpadlismy z dziewczyna od razu w taka panike...Jutro wszystko sie wyjasni i mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 7:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak trzymać, najpierw wyjaśniać a potem martwić sie Wink

Łamiesz troche sterotypy, ale powiem Ci że w uroczy sposób robisz to.
Dobrze ę tak sie martwisz o nią, o was. Chodz owszem troszke w tym wypadku zbyt inpulsywnie.

Jeżeli martwisz sie tak to możesz iść z nia do lekarza. Oczywiście jeżeli ona sobie tego życzy. Nie wszyscy chcą aby u takiego lekarza ktoś z nimi był, nawet jeżeli jest to osoba najbliższa sercu. Myśle że rozumiesz to Wink

Pozdrawiam, i czekam na wyjaśnienie, jeżeli moglibyście napisać co powiedział lekarz i jak sie skończyła ta historia. Moja ciekawość to wzasadzie nic, lecz taka informacja pomoże wielu ludzią czytającym forum (a jest ono odwiedzane przez 1000 ludzi dziennie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group