Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak krwawienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatii84



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 12:02 pm    Temat postu: brak krwawienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc ja mam takie pytanie biore taletki antykoncepcyjne diane 35 i kochałam sie z chłopakiem w ostatni dzien w ktorym przyjmowałam ostatnia tabletke z opakowania no i teraz jest 7 dzien przeprwy a ja nie mam okresu wiem ze mozeliwe jest ze moge nie dostac go przez hormony ale watpliwosci ciagle sa.Chcem sobie zrobic test ciazowy i kiedy najlepiej powinnam go zrobic??testy wykrywaja 6 dniowa ciaze ale jak np.kochałam sie w tamta sobote to od tamtej soboty mam liczyc 6 dni????Pozdrawiam agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli przyjmowalas tabletki regularnie to zajscie w ciaze jest prawie nie mozliwe,krwawienie moze czasem sie nie pojawic,ale to nie musi oznaczac ciazy,ale skoro chcesz miec pewnosc to mozesz zrobic test jezeli minelo ok 7 dni od stosunku,ale napewno nie masz sie czym martwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamik



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 7:35 pm    Temat postu: brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem Sad w środe 22.11. skonczyłam brac tabletki i do dzis nie mam okresu Sad( bralam tabletki regularnie przez 6 m-cy, na poczatku listopada wspołzyłam z narzeczonym, mimo tego ze bralam tabletki uzywalismy prezerwatywy....raczej malo prawdopodobne jest zebym byla w ciazy, ale martwi mnie brak okresu...lekarz kazał czekac jeszcze tydzien...mialam tez ostatnio duzo stresów, przez nerwy troche schudlam...teraz znowu sie denerwuje bo okres sie spoznia...to czekanie jess okropne...jak ktos moze pomoc to z góry dziekuje Smile pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamik postaraj sie uspokoic:) wiem ze to trudne bo sie stresujesz.. ale jak lekarz poradzil poczekac jeszcze to poczekaj i przez ten zcas sie nie stresuj tylko postaraj sie zrelaksowac a okres na pewno niebawem bedzie:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group