Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak krwawienia

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelika86



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 1:18 pm    Temat postu: Brak krwawienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie na poczatku pazdziernika zaczelam przyjmowac tabletki, bylo to moje pierwsze opakowanie, brałam je regularnie i o stałej porze, wzięlam już 21 tabletek i dziś jest 4 dzień 7-dniowej przerwy a ja nie mam jeszcze krwawienia a powinnam dostać 2 lub 3 dnia i niewiem co teraz robić, czy to normalne i krwawienie pojawi się pożniej? Proszę o odpowiedź Crying or Very sad mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli przerwę branie tabletek tzn. po 7-dniowej przerwie nie zacznę brać następnego opakowania to czy wystąpią jakieś komplikację? Chcialabym wogóle przerwać branie tabletek. Z góry Dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie moze sie pojawic pozniej czekaj cierpliwie.. Smile

Co do przerwania brania tabletek to mozesz zrobic to w kazdej chwili.. tylko musisz pamietac że od tej chwili juz nie masz zabezpieczenia antykoncepcyjnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelika86



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po jakim czasie mam zacząć się obawiać, że krwwienie nie występuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zaczelam bym sie denerwowac po tygodniu.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to gdyby tak się stało, że po tygodniu krwawienie by nie wystąpiło to odrazu udać się do lekarza czy najpierw zrobić test ciążowy?
Powrót do góry
Angelika86



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I czy test będzie wiarygodny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka że jezeli brałas tabletki regularnie i zaczełas to opakowanie w pierwszy dzien miesiaczki to ciąza jest małoprawdopodobna.. Ja bym zrobiła test..ale jak ma cie uspokoic wizyta to odwiedz ginekologa. Nie tylko pomoze w tej kwestii ale moze zaproponuje ci inną metode antykoncepcji skoro chcesz zrezygnowac z tabletek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelika86



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też wlaśnie myślę, że ciąża jest mało prawdopodobna. Tabletki które brałam Diane 35 są jednofazowe ale każda tabletka jest podpisana dniem tygodnia. Któregoś dnia pomyliłam się i wzięłam tabletkę z innego dnia co powinnam ale skoro są jednofazowe to nie ma to chyba żadnego znaczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwi



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co?masz juz okres? jesli moge spytac to ktorego dnia po odstawienu tabletek wystapil?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group