Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak czasu na diete

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o diety online to z czystym sumieniem mogę polecić Fabrykę Siły. Mnie udało się schudnąc 8 kg, a znajomemu Przemkowi kilkanaście kliogramów. Historię Przemka opisałem na swoim blogu - http://zrzucbrzuch.com/2019/01/metamorfoza-z-fabryki-sily-opinia-i-historia-przemka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli moge cos doradzic to nie szukaj gotowców z neta.. Kazdy organizm jest inny, ma inne mozliwosci metabolizmu i inne zapotrzebowania na witaminy i mineraly. Aby schudnac nalezy diete dopasowac do organizmu. A nikt tak dobrze nieopracuje Ci diety jak wykwalifikowany dietetyk. Ja wybralam dietetyka z Warszawskiego Panaceum Smile On porobil mi badania i dopasowal profil zywieniowy do mnie. Trzymam sie go oraz wprowadzilam cwiczenia i faktycznie waga spada Smile Jestem zadowolona bo odchudzam sie z głową, bez obciazania organizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rabarbarka



Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że twierdzenie, że nie mamy czasu na gotowanie to jest w bardzo wielu przypadkach wygodna wymówka i nic poza tym. Czasami faktycznie może się tak zdarzyć, że tego czasu nie ma i wtedy jakiś catering jest ok (ale tak bardziej awaryjnie albo traktowany jak tymczasowa dieta, np. redukcyjna), ale raczej nie non stop. Zdrowe gotowanie wcale nie zajmuje więcej czasu. Poza tym z powodzeniem można przygotowywać jeden posiłek na kilka dni albo ewentualnie bazę do dania, a potem urozmaicać je różnymi dodatkami. I niby to samo danie, a każdego dnia może smakować zupełnie inaczej. To jest większa sztuka niż znalezienie czasu na jakiekolwiek gotowanie lub wrzucanie na talerz wszystkiego co popadnie, bez żadnego zastanowienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mateusz912



Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 2:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem juz od poł roku na diecie pudełkowej firmy afterfit i według mnie jest do dobra opcja na kontrolowanie wagi ciała dla tych którzy mają mało wolnego czasu na gotowanie https://afterfit-catering.pl/bydgoszcz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joaska78



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dość mieszane uczucia jeśli chodzi o diety pudełkowe, ponieważ większość firm cateringowych zwraca uwagę tylko na łączną kaloryczność posiłków, a nie zwraca uwagi na makro i mikroskładniki. Dla mnie jest to rozwiązanie wyłącznie na krótki okres czasu, nie wyobrażam sobie żywienia się w ten sposób przez całe życie. Rozumiem, że ludzie decydują się na taką dietę aby schudnąć, natomiast ja wolę sama ugotować coś zdrowego, a dodatkowo podkręcić metabolizm jakąś dobrą kawą, ostatnio kupiłam bardzo dobrą w sklepie http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawa-Rozpuszczalna/16. Szczerze mówiąc, to pierwszy raz spotkałam się z Indian Instant Coffee i jest przepyszna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujecie, ze brak Wam motywacji do ćwiczeń oraz macie problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów to może być to problem z niedoborem witaminy B12. Witamina B12 ma bardzo ważny wpływ na metabolizm człowieka – jeśli brakuje jej w naszym organizmie, prowadzi to do uczucia zmęczenia i braku ochoty do działania. Wpływa ona na stan krwi, a jeśli cierpimy na jej duży niedobór, dochodzi do stanu przypominające stałe niedotlenienie niewielkiego stopnia.

Na tej stronie jest opisane jak ważna jest witamina b12 oraz jakie są skutki jej niedoboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialabym jeszcze zauwazyc, ze brzuszki i sklony NIC Ci nie dadza bo miesnie sobie wyrobisz owszem, jezeli bedziesz regularnie cwiczyc i dostarczac organizmowi odpowiednia ilosc białka ale brzucha nie zrzucic! Ponad to, bedziesz wazyc wiecej bo miesie waza wiecej niz tluszcz a w lustrze wciaz bedziesz widziec ta sama osobe. Co moze Cie zniechecic. Jedynie zbilansowana, zdrowa dieta i cwiczenia, ale przede wszystkim cwiczenia KARDIO, spalajace tkanke tluszczowa pozwola Ci zrzucic kg i to nie tylko z brzucha ale z calego ciala. Wiec nie wystarczy cwiczyc brzuch jezeli to jest twoim problemem. Bo nie schudniesz nigdy jedynie z brzucha, czy jedynie z ud czy bioder. Nie. W dodatku powiem Ci ze jezeli Twoja problematyczna strefa jest brzuch to z niego schudniesz najpozniej bo tam NAJWIECEJ odklada sie tkanki tluszczowej.

Jeśli chodzi o kwestię cellulitu oraz zmniejszenia obwodu w wybranych częsciach ciała to dobre efekty daje hifu:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/utims-a3-hifu/

Na stronie możęcie sobie poczytać jak wyglada sam zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group