Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak czasu na diete

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
otiinked



Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 8:03 pm    Temat postu: Brak czasu na diete Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam zapytanie czy korzystał ktokolwiek pewnego razu spośród oferty online diety ? Pytam bowiem niedawno znalazłam wybitnie ciekawą ofertę tutaj http://hb-dieta.pl/ także się po prostu zastanawiam czy zainwestować w nią Smile Miło będzie kiedy się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie bądź wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przybrało mi się ździebko natomiast zbytnio nie mam czasu, aby po wizytach przechadzać się, w takim razie pomyślałam o takim ciekawym rozwiązaniu.

Ostatnio zmieniony przez otiinked dnia Sob Lut 03, 2018 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie masz czasu na normalną wizytę, to tym bardziej braknie Ci czasu na codzienne przygotowywanie posiłków - szczególnie jeśli mają być one naprawdę dobre i zdrowe. Myślę, że powinnaś się zastanowić nad skorzystaniem z cateringu Wygodna Dieta. Dostarczają klientom każdego dnia 5 dietetycznych, dobrze zapakowanych posiłków. Można dzięki temu zaoszczędzić naprawdę sporo czasu, nie przejmując się koniecznością liczenia kalorii. Taki catering możesz spokojnie zamówić na https://www.wygodnadieta.pl/ - masz do wyboru kilka różnych diet. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laurena8



Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie korzystałam nigdy z takich diet ani porad dietetyków, ale tez wmawiałam sobie, ze nie mam czasu, żeby gotować, przygotowywać posiłki do pracy czy na wyjazd. A tymczasem kazało się, że to są tylko wymówki... Teraz pracuję, chodzę na siłownie, na basen, znacznie więcej spaceruję, a mimo to mam czas, żeby przygotować posiłki. Staram się jednak gotować prościej niż jeszcze jakiś czas temu, wykorzystuję, w miarę możliwości, świeże produkty. pamiętam też o tym, żeby zabierać jedzenie ze sobą, jeśli nie jestem w stanie wrócić do domu na czas i szybko coś zjeść. A co najważniejsze jem regularnie i nie jestem głodna. Nie mam już ochoty na podjadanie!
Więc jeśli się chce, to można wszystko zorganizować, nawet swój czas, tylko trzeba mierzyć siły na zamiary i zacząć. Później już samo wychodzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy zacząć dietę warto pójść z tym do specjalisty, który ułoży ją dla nas przede wszystkim biorąc pod uwagę nasz stan zdrowia. Odchudzając się na własną rękę czasem można zrobić sobie większą szkodę. Myślę, że regularne jedzenie i pozbycie się niezdrowych przekąsek będzie najlepszym początkiem zdrowego trybu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Catering dostarczany do domu jest jednym z możliwych rozwiązań, ale trzeba się liczyć z dość dużym kosztem takiego odchudzania. Stosowałam kiedyś tzw. dietę pudełkową, na której schudłam 17 kg, ale gdy skończyły mi się pieniądze i wróciłam do starego stylu życia - wróciły też kilogramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cena w przypadku Wygodnej Diety, o której wspominałam, wcale nie jest taka wysoka i wypada całkiem nieźle na tle innych cateringów. A jeśli ktoś z jakiegoś powodu przestaje korzystać z takiego cateringu, to chyba dość logiczne, że powinien jeść w miarę zdrowo i ćwiczyć, by kilogramy nie wróciły. Skoro Ty ponownie przytyłaś, to musiałaś zrobić coś nie tak.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szyszynka1



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to prawda, po zakończeniu korzystania z cateringu dietetycznego trzeba trzymać się nadal diety, bo powrót do starych nawyków to po prostu efekt jojo na własne życzenie

skyteczność diet pudełkowych jest wysoka, jeśli trzymamy się tego, co jest w pudełeczku i nie podjadamy, ale to może być naprawdę trudne w przypadku bardzo restrykcyjnych diet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loiska



Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 6:22 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcąc stracić przed wakacjami troszkę ciałka jakie przyodziałam przez zimę wybrałam się do Salonu Kosmetycznego Afrodyta Expert of Beauty z Warszawy. Tam zaproponowano mi masaż modelujący bańką chińską oraz lipolizę iniekcyjną polegającą na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową przez lekarza medycyny estetycznej substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. W 6 tygodni moje ciało jest gotowe na lato i plażęVery Happy Bez żadnych diet, zbędnego wysiłku fizycznego i wyrzeczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również korzystam z cateringu Wygodna Dieta i jestem z niego zadowolony. Posiłki są komponowane w taki sposób, że się nie nudzą, a w dodatku są bardzo zdrowe. W połączeniu z treningiem ta dieta sprawdza się znakomicie - schudłem już 8kg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
go8sina



Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem brak czasu jest tylko wymówką, chyba, że ktoś nie przygotowuje żadnych posiłków. Dietetyczne dania, nawet dla całej rodziny nie zajmują wcale tak wiele czasu, o ile oczywiście są przemyślane, a nie przekombinowane.
Poza tym wizyta u dietetyka jest podstawą do rozpoczęcia odchudzania, bo kto nam lepiej dobierze posiłki i określ zapotrzebowanie jeśli sami nie potrafimy tego zrobić. Smile
Catering dietetyczny to też dobre rozwiązanie, chociaż cenowo chyba nie wychodzi to tak rewelacyjnie, ale pozwala zaoszczędzić trochę czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group