Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bole brzucha,gazy,biegunki - POMOCY !!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoasiaM



Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Częste biegunki to poważna sprawa. Też przez jakiś czas po jedzeniu ciągle mi dokuczały, ale zaczęłam jeść mniej ale częściej. To dobra profilaktyka Smile
Ostatnio wyczytałam, że część osób przechodzących biegunki w konsekwencji choruje na zespół jelita drażliwego. Myślę, że nie powinniście lekceważyć tematu, jeśli w waszym przypadku biegunki rzeczywiście są częste. Pilnujcie też, żeby się nie odwodnić. Pijcie dużo wody i elektrolitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
migotka28



Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krk
PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja przy problemach żoladkowych stosuje lekka dieta i [reklama] rozpuszczony w szklance wody, zadnych stoperow, ale radze nie lekcewazyc dlugotrwalych biegunek i oddac sie w rece specajlisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peperonia321



Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja siostra miala podobne problemy, okazalo sie ze ma celiakie, moze nie bedzie tak zle ale radze drazyc temat u lekarzy, ona tez musiala sie niezle nachodzic, mozersz sporobowac zastosowac [reklama], probiotyk ktory wspomaga prace ukladu pokarmowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group