Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból nasieniowodów

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marcin napisał:
Oczywiście nie polecam masturbacji na dłuższą metę z innych przyczyn (bardziej psychologiczno-etycznych

Idź sie leczyć do seksuologa.
Cytat:
A tak w ogole to najlepiej unikać pettingu i innych form niepełnego seksu.

Niepełnego czy nieczystego??
Cytat:
Jeżeli jesteś nieletni, to poczekaj jeszcze kilka lat na prawdziwy, dojrzały seks.

Nieletni nie znaczy niedojżały.

Brednie.

Dogadaj sie z dziewczyną żeby nie ściskała jąder za mocno bo obawiasz sie o swoją płodność. I nie słuchaj Marcina bo peting i masturbacja jest wskazana. Jak będziesz wstrzymywać sie to ci prostata spuchnie i dostaniesz raka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Znawczyni
Gość









PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 5:15 pm    Temat postu: Re: Ból nasieniowodów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MJ napisał:
Po igraszkach seksualnych z kobietą, zdażył się mały wypadek, zaczęły mnie boleć jądra, oraz nasieniowody, wszystko w tych okolicach jakoś mi się powiększyło i odczuwam ból, nasieniowody stały się jakieś napuchnięte, da się zauważyć tak jak by mi wyrosły jakieś 2 dodatkowe kulki, bardzo prosze o pomoc co mi mogło się stać, i co mam z tym zrobić


Przeczytajcie panowie marcin i Jah uważnie co pisze autor, więc z jakich to przyczyn na kazdym z nasieniowodów powstała kulka. Takie kulki wyrastaję na nasieniowodzie w miejscu jego zaciśnięcia gdzie powstało pęknięcie w przewodzie i następuje zrost. Taki bezkrwawy zabieg wykonuje się młodym buchajkom aby były spokojniejsze. Jest to poprostu sterylizacja.

Znawczyni
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem , ale ja starałem się poprostu pocieszyć ;]
Nie zawsze musi to być taka kulka o której mówisz , może to porprostu niedokładnie rozpoznany wyprysk skórny w tymże miejscu.

Nie zawieszajmy czarnych chmur nad głową Kolegi, chociaż wygląda na to że mamy tutaj niezłą burzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group