Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból nasieniowodów

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MJ
Gość









PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 6:22 pm    Temat postu: Ból nasieniowodów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po igraszkach seksualnych z kobietą, zdażył się mały wypadek, zaczęły mnie boleć jądra, oraz nasieniowody, wszystko w tych okolicach jakoś mi się powiększyło i odczuwam ból, nasieniowody stały się jakieś napuchnięte, da się zauważyć tak jak by mi wyrosły jakieś 2 dodatkowe kulki, bardzo prosze o pomoc co mi mogło się stać, i co mam z tym zrobić
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej udaj się do wenerologa!!!Skierowanie uzyskasz od lekarza rodzinnego.Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh spodziewałem się odpowiedzi bardziej podnoszącej na duchu
a do lekarza to ja się wstydze, nawet nie wiem gdzie takowego najbliżej znaleźć
w sumie to te kulki jakby się zmniejszyły po tych kilkadzisięciu minutach, i ból się zmniejszył również
może samo przejdzie??
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest szereg chorób przenoszonych drogą płciową,niektóre z nich,nieleczone,mogą wywołać bezpłodność!!!Także dla własnego dobra zgłoś się do lekarza i nie ma się czego wstydzić!Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o chorobie tutaj nie może być mowy, poprostu podczas zabawy dziewczyna niechcąco kilka razy mi przygniotła tę cześć ciała
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie spróbuj okładów z rumianku.Na pewno załagodzą ból i pieczenie.Jeżeli ten stan będzie sie utrzymywał,to koniecznie idź do lekarza!!!Twoja dziewczyna może być nieświadoma jakiejś choroby,która może być groźna zarówno dla niej jak i dla Ciebie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Znawczyni
Gość









PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 5:01 pm    Temat postu: Ból nasieniowodów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem czy w kolejnych ejakulacjach sperma była zabarwiona na czerwono?. Jezeli tak było to zostałeś poprostu wysterylizowany przez partnęrkę. Zostały Tobie zaciśnięte nasienioeody tak jak zaciska się młodym buchajkom. Very Happy . Ale za rozkosze trzeba płacić. No i antykoncepcję masz już z głowy.
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jak boli... Może poprostu pieszczoty były zbyt długie i nie miałeś okazji do ejakulacji?;]

Bo czasem po czymś takim może naprawde porządnie boleć...

(Jeżeli się myle - nie bić - staram się tylko znaleźć jakieś pocieszające rozwiązanie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin
Gość









PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to normalne po zbyt długim stanie podniecenia bez wytrysku. W stanie podniecenia produkuje się dużo spermy i musi być ona wyrzucona. Tak już jest facet skonstruowany. Niestety taki ból jest niebezpieczny, bo może dojść do zapalenia jąder, a wtedy dłuższy pust będzie wymagany + możliwe komplikacje.
Mi pomagała niestety na takie dolegliwości "po randkowe" masturbacja. Oczywiście nie polecam masturbacji na dłuższą metę z innych przyczyn (bardziej psychologiczno-etycznych), ale w tym konkretnym przypadku przynosi ulgę.

A tak w ogole to najlepiej unikać pettingu i innych form niepełnego seksu. Jeżeli jesteś nieletni, to poczekaj jeszcze kilka lat na prawdziwy, dojrzały seks.

Pzdr.
Marcin
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To do mnie było? Bo nie zrozumiałem ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group