Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból jajników!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dzieki za rade:) Moze przestanie samo bolec Smile A jak nie przestanie to odwiedze pania doktor:) Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:47 pm    Temat postu: Ból Jajników Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym zapytać jakie są przyczyny bólu jajników. Moją dziewczynę boli lewy jajnik, nie wiemy dlaczego wybiera się do ginekologa na początku kwietnia, a i używamy antykoncepcji Yasminelle(mimo to sex uprawiamy ostrożnie) bierze ją regularnie raz w poprzedniej serii zapomniała i wzięła 90 minut po umownej godzinie.

Jakie są przyczyny tego bólu?



przyłączyłam do tematu pokrewnego problematyką. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie tez bola jajniki ale to przez jajeczkowanie i bylam z tym u ginekologa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to być przez jajeczkowanie ale mogło ją też gdzieś przewiać.
dobrze że idzie do lekarza- zawsze warto sprawdzić co w środku siedzi Wink
mnie kiedyś bolały jajniki i lekarka przepisała mi NoSpe- nawet trochę pomogłaSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jejeczkowanie przy antykoncepcji hormonalnej? Możę ktoś wyjaśnić to pojęcie, niebardzo je rozumiem czytając w encyklopedji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma owulacji w trakcie przyjmowania tabletek! czasami wzrost pęcherzyka może powodować bóle jajnika, pęcherzyk jednak się wchłania a nie pęka.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam u ginekologa- powód ból jajników i podbrzusza. lekarka mi powiedziała, że mam skrócony i powiększony jajnik. dostałam leki.
ale nie bardzo wiem o co chodzi- a ze stresu zapomniałam dopytać Embarassed
wie ktoś o co chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwa15



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 8:53 pm    Temat postu: bolace jajniki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem dzisiaj zaczeły mnie bolec jajniki ale tylko jak dotykam z prawej i lewej strony ...tzn nie jestem pewna czy to jajniki ale tak mi sie wydaje bo w tej czesci mnie boli...nie wiem czy jest powod zebym poszła do ginekologa czy nie wiec prosze o rade.nigdy tak nie miałam Rolling Eyes



przyłączyłam do tematu pokrewnego problematyką. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro dzieje się coś co nigdy wcześniej nie miało miejsca to znaczy że warto ginekologa odwiedzić Smile

A co do bólu, jest to ostry ból, tępy, tylko jak dotykasz?Czy jak np wstajesz albo chodzisz też boli?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
haczyk22



Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: 3miasto
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc ja jestem po porodzie tzn urodzilam 18.kwietnia 2009 r 30.lipca dostalam zastrzyk depoprowere i teraz znowu lekarz wypisal mi nastepny juz drugi ale juz na wizycie wspomnial ze moge tylko przyjac 3 zastrzyki bo KARMIE PIERSIA przy okazji na wizycie wspomnialam mu ze bola mnie jajniki gdy chodze leze kocham sie z mezem czy stoje.. i gdy mala pije z piersi tez mnie boli i po badaniu USG wyszlo ze mam zapalenie przydatkow.. zapisal mi leki ktore moge przyjmowac to sa. augmentin 1,0 jakies artrom... i jakies lactoauginal... dopochwowe.. nic nie pomagaja przez te bole nie dopuszczam meza do bliskosci bo boli niesamowicie niewiem czy przejdzie mi ten bol on jest okropny. i do tego krwawienia mam a miesiaczke mam dostac za 2 tygprosze o odpis czy ktos tez ma taki jak ja problem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group