Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból jajników!!

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 2:55 pm    Temat postu: ból jajników!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami odczowam bol w okolicy jajnikow to jest bol parosekundowy ale boli czy cos jest nie tak z moimi jajnikami???? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś iśc do ginekologa i powiedzieć o tym problemie.

Też tak mam, takie mocne, kilkusekundowe kłucie.

Ale nie wiem co to jest.
Confused


Nie używaj więcej niż 3 znaków interpunkcyjnych obok siebie.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha ale to sie dzieje wtedy gdy wkladam tampona i po prawej stronie mnie boli czy to moze byc cos nie tak???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam tamponów. Ale skoro Ty twierdzisz, że to przy wkładaniu tampona to może źle go używasz?

Ja mam tak, że leże sobie a tu nagle coś mnie kłuje w okolicach jajników.

A tak na marginesie..zapoznałaś się chorobą TSS ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak zapoznalam sie z ta choroba ale ja niemam zadnych dolegliwosci takich jak tam pisze dobrze uzywam tamponow a mnie boli wtedy gdy wkladam tampony i czasami np jak siedze ide w roznych pozycjach takie sekundowe bole. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co poradzić, najlepiej lekarz Ci pomoże.
Wink

Wiesz co to za choroba a mimo używasz tamponów? Dlaczego ryzykujesz zdrowiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha! Wiem czym mogą być spowodowane bóle w okolicach jajników.

Właśnie byłam u ginekologa i dowiedziałam się, że mam zapalenie przydatków. Jednym z objawów właśnie jest ten kilkusekundowy ból. Mam leki.

Więc idź do ginekologa, zbadaj się. Być może zapalenie przydatków.

Przydatki to jajniki i jajowody. Zapalenie przydatków może doprowadzić do powstania zrostów w jajowodach. Taką chorobę wywołują bakterie dostające się przez pochwę lub przez krew z innego zakażonego narządu w organizmie.
(to tak w dużym skrócie)

Objawy :
-mocne, szybkie kłucia w okolicach jajników
-gorączka lub stan podgorączkowy
-upławy o nieprzyjemnym zapachu

w przewlekłej postaci :
-nudności
-zmęczenie
-nieregularne, obfite i bolesne miesiączki
-podwyższona temperatura
-bóle krzyża

Ja miałam połowę tych pierwszych objawów i połowę drugich Razz


Lecz nie można wykluczyć innych chorób tj. wyrostek robaczkowy czy endometrioza czy ciąża pozamaciczna.

Nie leczone zapalenie przydatków może prowadzić do niepłodności i ciąży pozamacicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje ci za odpowiedz Smile wiesz jak narazie nie ide poniewaz nie mialam ostatnio tych bolow wiec niemam dowodow .Ale jesli bol w tych czesciach narzadow beda sie ujawnialy to napewno pojde do ginekologa Jeszcze raz dzieki za odpowiedz pozdrawiam :* Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez ostatnio nie miałam bólów, ale jednak postanowiłam iść do lekarza. Przynajmniej dowiedziałam się co mi dolega.
Ból może się okazać przy badaniu ginekologicznym, więc jeśli ich teraz nie ma, to nie znaczy że nie jestes chora.

Zrobisz oczywiście jak zechcesz, ja tylko uprzedzam Wink


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wlasnei sęk w tym ze ja stosuje tabletki anty.wiec to jest maloprawdopodobne zebym miala taka chorobe i nie wspolzyje z partnerem .A jakie ci przepisal leki???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group