Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Błona dziewicza

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czokata



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 10:32 pm    Temat postu: Błona dziewicza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja i mój chłopak kochaliśmy się ze sobą 4 razy (dodam, że wcześniej on był prawiczkiem, a ja dziewicą). Podczas jednej z naszych "ostrzejszych" pieszczot, wydaje mi się, że przebił mi palcem (bądź bardzo mocno) uszkodził mi błonę dziewiczą, ponieważ krwawiłam noc i dzień. Podczas pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego kochania się nie krwawiłam. Zasięgneliśmy porady, bardziej doświadczonych przyjaciół, powiedzieli nam, ze przebicie błony to nie taka łatwa sprawa. Dodam, że kiedy kocham się z partnerem w pozycji na jeżdżca, bądz ja na górze i chcę się wyprostować do pozycji siedzącej bardzo mocno mnie boli, czujęwręcz jakby mnie cośw środku rozrywało. Myśleliśmy, że może wtedy nadrywa moją błonę, ale to niemożliwe, że po tylu próbach i bólach jeszcze by jej nie przebił? Dodam, ze penis partnera ma jakies 23 cm więc nie ma możliwości, że "nie dosięga". Proszę o wypowiedzenie się: czy według was jestem dziewicą, czy partner zrobił to wtedy, podczas pieszczot ręką? Skąd wynika ból podczas niektórych pozycji - czy partner ma zbyt duży członek, czy moja pochwa nie jest jeszcze po prostu rozciągnięta? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... co do tego krwawienia to mogl rozerwac blone ale nie do konca i dlatego cie boli przy nastepnych stosunkach - to moze byc jedna przyczyna...
druga to taka ze 23 cm czlonek to juz sporawy i dlatego podczas sexu w pozycjach z gleboka penetracja moze cie bolec... to dopiero poczatek twojej "przygody" z sexem i mozliwe ze pochwa jeszcze nie jest tak "wyrobiona" Wink albo sie nie zagoilo to wszystko bo badz co badz sa rozne blony dziewicze mogl przebic albo i nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewel30



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdansk
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O czym wy piszecie dziewczyny!?
czy wiecie ,ze ,,niewyrobiona pochwa"jak to pisze pituszka to twoje dobro?
nie wolno wsopołzyc przed slubem,to niesie wiele złych nastepstw,dziewczyny wasze ciało nie jest do uzywania ,lecz do miłosci prawdziwej,ktore jest tylko zarezerwowane dla małzonkow.Bojcie sie Boga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czokata



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:08 pm    Temat postu: Do ewel30 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A skąd dziewczyno/kobieto wiesz ile mam tal ?! skąd wiesz, czy to nie jest mój narzeczony i pokaż mi, proszę zdanie w ktorym mówię, że "niewyrobiona pochwa" to przekleństwo i trzeba ją jak najszybciej rozciagnąć?! Zamiast kazania prawić, zajmij się czymś pożyteczniejszym, bo sprawa stosunku seksualnego to każdego osobista sprawa i nie życzę sobie, abyś się w nią wtrącała. Poza tym ja proszę kogoś o radę, a nie o jego zdanie na mój temat. To tak na przyszłość. Dziękuję, miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewel30-nie moge zrozumiec Twojego zachowania,dlaczego pouczasz kogos o kim nie masz zielongo pojecia i piszesz o wspolzyciu dopiero po slubie,a z tego co czytalam Twoj post na inny temat to wynika z niego,ze urodzilas dziecko majac tylko 19 lat,wiec tez pewnie wspolzylas przed slubem Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---edit by Wind_of_hope---
ewel30
Prosze zachowywac sie kulturalnie i nie obrazac innych! Jesli cos Ci nie pasuje to nie zagladaj tu. To jest forum głownie o tresci medycznej a nie religijnej...Zle trafiłas ze swymi radami. Ostrzegam po raz 1wszy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewel30 napisał:
O czym wy piszecie dziewczyny!?
czy wiecie ,ze ,,niewyrobiona pochwa"jak to pisze pituszka to twoje dobro?
nie wolno wsopołzyc przed slubem,to niesie wiele złych nastepstw,dziewczyny wasze ciało nie jest do uzywania ,lecz do miłosci prawdziwej,ktore jest tylko zarezerwowane dla małzonkow.Bojcie sie Boga!


dziewczyny juz napisalay co potrzeba ja tylko dodam ze moim zdaniem to prowokacja a jak nie to brak slow Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czokata



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 11:34 am    Temat postu: DZIEWCZYNY! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dalej czekam na wasze zdanie, bo ja nie wiem co w końcu u mnie w "trawie piszczy" Smile Jak to jest z tą błoną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czokata myślę że koleżanka w 1 poście już ci wyjaśniła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IvaSter



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:]

Ostatnio zmieniony przez IvaSter dnia Sro Sie 20, 2008 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group