Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Błona dziewicza

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z pituszką to możliwe że błona mogła niezostać do końca przebita bo jest ona bardzo elastyczna i różnie to z nią jest sa przypadki kobiet które mają grubą błone i ciężko ją przerwać i jest rozrywana dopiero przy porodzie. Przejdz się do gina napewno wyjaśni ci oco kaman
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IvaSter



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez IvaSter dnia Sro Sie 20, 2008 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy błona zostaje przebita pojawia się lekkie krwawienie. Błona jest bardzo elastyczna i wbrew pozorom nie jest aż taka łatwa do rozerwania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slodka2



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to możliwe , że błona została przerwana, a nie bylo krwawienia(a może nie pamiętam) tylko ból, który utrzymywał sie przez jakiś czas po stosunku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BoczaS



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twój partner mógł błonę tylko naruszyć a nie ją przerwać jak wspomniał Zibi jest ona elastyczna i nie łatwa do przerwania. W niektórych przypadkach nie ma krwawienia po pierwszym stosunku z mężczyzną ponieważ błona mogła zostać zerwana lub naruszona w wieku nastoletnim w przypadku masturbacji (wibrator etc.)

Niektóre błony dziewicze nie są silnie ukrwione i krwawienie jest małe lub zerowe w przypadku mocno ukrwionej błony krwawienie trwa przez dłuższy czas.

Pozdrawiam. Bocza$
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
th00mass



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, chcialbym sie dowiedziec od was kobiety kilku rzeczy zwiazanych z moja kobieta.. chodzi dokladnie o to ze 1.05 sie kochalismy bol jaki jej sprawialem byl przeogromny.. bardzo ja bolalo.. ogolnie Ginekolog jej powiedziala ze ma gruba blone i ze nalezy ja naciac bo podczas stosunku bedzie ostro krwawic.. nie posluchala i chcial to zrobic.. zrobilismy.. bardzo ja to bolalo stosunku nie dokonczylismy (bo doszedlem ja) ale ona co chwile mnie odpychala przez ten bol.. po tym wszysktim na prezerwatywie zobaczylem duza ilosc krwi.. z niej troszke krwi ubylo..czy to oznacza ze ta gruba blone przebilem ? drugie pytanie.. po tych 2 dniach ona podczas chodzenia potrafi ze sluzem w formie (takich glutkow) wydalic sluzu troszke z krwia.. czy to normalne ?? i czy przy nastepnych stosunkach bedzie takze krwawienie ? dziekuje bardzo z gory za powazne odpowiedzi..
milego dnia zycze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie albo naruszyłes ta błone albo ja przebiłes. krwawienie to normlana sprawa.
musisz wstrzymac sie z sexem minimum 2tyg az wszystko sie zagoi Smile. o ile wogole doszlo do przebicia..
swoaj droga skoro lekarz pwiedzial ze trzeba naciac to dlaczego ona odmawia? chce skonac z bolu?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group