Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biegunka, wymioty po przyjęciu tabletki - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, luźny stolec a biegunka to jest różnica ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioos



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 10:24 am    Temat postu: Wymioty a podwójna tabletka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
wczoraj o 22.30 wzięłam 10 tabletke z opakowania a 1,5h później wymiotowałam. Jednak po wymiotach wzięłąm dodatkową tabletke z opakowania zapasowego. Czy działanie antykoncepcyjne zostanie w takiej sytuacji zachowane? Czy powinnam stosować dodatkwoe zabezpieczenie?


Stosuje tabletki Cilest.

Przyłączyłam do pokrewnego.
Zapoznaj się z REGULAMINEM. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczenie powinno zostać zachowane, ale dla pewności dobrze jest stosować dodatkowe zabezpieczenie przez ok 7 dni.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
69karolcia69



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy 2 luźne stolce 1 taki luźniejszy a 2 bardziej wodnisty oddane jeden po 2 godzinach drugi prawie 5 godzinach od przyjęcia tabletki antykoncepcyjnej Cilest osłabiły działanie tabletek?? i jeszcze chciałam zapytać jeżeli te 2 luźne stolce miałyby wpływ na skuteczność tabletek anty to co muszę w tym przypadku zrobić jeżeli to było przy 15 tabletce?? tak żeby moje zabezpieczenie wróciło w pełni?? I jeszcze jedno pytanie jeżeli po wzięciu tabletki jednorazowo wystąpi "rzadki" w miarę normalny stolec to wtedy antykoncepcja jest zachowana??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group