Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biały śluz w stanie podniecenia ;/

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale co ten płyn?? Wink to poprostu podniecenie..nie musi wcale oznaczac wytrysku...czasem pojawia sie na poczatq stosunku,czasem troche pozniej Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz wiem... Sad... przed chwila potwierdzily sie moje obawy... naleze do grona tych ktorzy maja problem przedwczesnego wytrysku. cholernie mi z tym ciezko.. nie chce aby moja Kochana dowiedziala sie ze jestem beznadziejny... potrafice jakos pomoc! od miesiaca sysematycznie cwicze miesnie Kegla.. nic z tego.. nie pomaga.. moze ,,APE'' z portalu przedwszecznsytrysk... sam nie wiem co robic.. zorientowanych prosze o rady i pomoc.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolego, młody jeszcze jesteś i może tutaj brak doświadczenia grać rolę Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chłopie. Pomału Smile Wiek robi swoje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomalu dzwigam sie z przedwczesnego wytrysku, lecz nadal ciezko. ale nie poddaje sie. podloze mojego problemu standardowe Confused jak sie z nim uporam do konca, byc moze poradze innym Wink a wracajac, czy ten bialy plyn ktory jest tematem przewodnim tego postu zawiera plemniki Question hmm ,,biały plyn'' a raczej przezroczysta maź. jesli dostanie sie w okolice pochwy moze dojsc do zaplodnienia Question z gory dziekuje za odp. pzdr. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, w płynie preejakulacyjnym niestety mogą być obecne plemniczki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm czy sa one rownie mocne i wytrzymale jak z prawowitego wytrysku? bo kurcze pod wplywem chwili zreszta strasznie nie odpowiedzialnie, nie wiem czy nie dotykalem sromu mojej Ukochanej palcem ktorym wczesniej dotykalem preejakulatu.. istnieje duze prawdopodobienstwo ciazy? (ma regularne okresy 28-dniowe, menstruacja zaczela sie 28 stycznia trwa u niej 5dni, wiec koniec teoretycznie 1.. dzis 4.. czyli owulacja teoretycznie 11, plemniki zyja ponoc do 7 dob. ale natura plata figle.. eh) czy po umyciu rak zwykla woda usuwamy plemniki ? i jeszcze jedno, jak dlugo zyja plemniki w srodowisku ,,pokojowym'' ? dziekuje za odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem tak, ten przezroczytsy plyn ktory wydobywa sie z penisa podczas podniecenia teoretycznie nie powinien zawierac plemnikow poniewaz jest to plyn z prostaty - ale przed samym wytryskiem moze wystapic tzw. kropelkowanie i tam moga znajdowac sie plemniki, sa one mniej wytrzymale niz takie z wytrysku ale zawsze jakies ryzyko istnieje.... natomiast jezeli do wytrysku bylo daleko to w tym plynie nie ma plemnikow Smile

bartosz napisał:
plemniki zyja ponoc do 7 dob. ale natura plata figle.. eh) czy po umyciu rak zwykla woda usuwamy plemniki ? i jeszcze jedno, jak dlugo zyja plemniki w srodowisku ,,pokojowym'' ? dziekuje za odp.


nie no 7 dni to za duzo Smile zdania sa podzielone ale mnie uczyli ze 3 dni to gora Wink
zwykla woda zabije plemniki a w warunkach pokojowych to musza miec odpowiednie warunki, odzywcze i termiczne wiec daje gora 3 minuty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, bardzo daleko. w ogole nie dotykala mojego przyrodzenia Smile a jak pisalem na poczatku mocze sie na sam skutek podniecenia (no i moze brudnych mysli Razz ), wiec licze ze wszystko jest ok. a apropo zycia plemnikow, ja rowniez do wczoraj myslalem ze sa to max. 72 h jednak lekko zdenerwowany zaczalem szukac wiecej info i na jakis forum przeczytalem o 7 dniach. hmm.. z ta woda i 3 minutami to info pewne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak giną po 2-3 minutach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group