Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biały śluz w stanie podniecenia ;/

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 10:38 pm    Temat postu: biały śluz w stanie podniecenia ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! problem wystepowal od zawsze, od kiedy mialem blizsze kontakty z dziewczynami. zawsze kiedy sie piescimy przytulamy, calujemy, tanczymy przytuleni po dluzszej zabawie z mojego penisa wydziela sie bialy ślub przypominajacy konsystencja sperme..;/ (nie dotykajac swoich narzadow nawet przez spodnie, aczkolwiek w podswiadomosci mysle o sexie z dana dziewczyna) mam 16 lat, czy to jakas choroba? czy moze to wystepowac? czy mozna temu zapobiegac? .... denerwuja juz mnie mokre gacie..;/ Confused ... pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... jeden myśli o seksie z napotkaną kobietą, inny nie...
To już zależy od faceta.
W Twoim przypadku to jeszcze kwestia dojrzewania Wink

A to, ze wycieka Ci płyn preejakulacyjny z członka podczas podniecenia, nie jest niczym dziwnym. Tak po prostu jest gdy facet czuje podniecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Smile
I obawiam się,że tego nie da się w żaden sposób "wyleczyć", bo to nie jest choroba. Można próbować co najwyżej nad tym zapanować. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... ale 100% pewnosci ze zniknie to wraz z okresem dojrzewania nie ma? ... dzieki za odpowiedz! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No 100% nie ma. Wiem, że to może trochę denerwujące, ale chory nie jesteś na nic, więc spokojnie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Wam jeszcze raz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzednikami Wink to zadna choroba, poprostu podniecasz sie i taki jest tego efekt. nic nie przejmuj sie..z czasem zdobedziesz wprawe w panowaniu i bedzie super lux Razz takze głowa do gory. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cinq2



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

da sie nad tym zapanowac ? dla mnie to troche wstyd bo dziewczyna moze myslec ze slaby jestem Razz czym czesciej bede sie podniecal tym lepiej mi bedzie nad tym zapanowac ? moze w tym pomoc masturbacja bez dojscia do wytrysku ? same podniecenie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm czy da sie zapanowac? facetem nie jestem ale trening czyni mistrza,a wogole to nic złego chyba nie? to tylko znak ze sie podniecasz Very Happy i ze ona Cie podnieca Laughing a to najwazniejsze. Ja bym nie przyjmowała sie niczym Wink Wink pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartosz



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. a czy ten ,,problem'' moze byc jakims objawem przedwczesnego wytrysku...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group