Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Beta karoten

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, nie jestem pewna, ale może- choć nie musi- wystąpić odwrotna reakcja niż powinna, prawdopodobnie po wyjściu na słońce powstaną plamy, ja nie palę,ale coś kiedyś słyszałam na ten temat.
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

papierosy zatrowanie wlasnego ogranizmu tytoniem co powoduje szarzenie skory zolte zeby brzydkie paznokcie Confused lub betakaroten ktory pozytywnie wplywa na caly ogranizm poprawia wyglad cery wlosow i paznokci.wybor nalezy do Ciebie.Pozdrawiam i zycze madry decyzji <bo te dwie rzeczy naraz nie ida ze soba w parze>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cedrowe-drzewko



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm a ja czytałam pożadny artykuł o szkodliwości beta-karotenu, z badań naukowców wynika ze organizm nie przyswaja takiej ilości i ze w ogole jest rakotwórczy, moze i wpływa dobrze na coś tam ale konsekwecje są niezłe.
ja tam wole bezpieczne metody zatem trzymam sie dove summer glow i wole nie praktykowac na swoim organizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

beta karotenu nie da się przedawkowac, ale im więcej sie go dostarcza, tym bardziej obciążona jest watroba (przekształca go na witaminę A) i to moze niekorzystnie wpływac na ten narząd.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group