Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Beta karoten

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 10:10 pm    Temat postu: Beta karoten Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam po raz kolejny Smile
Ostatnio w jakies gazecie czytalam o proszkach z beta karotenem ktore wplywaja na cere i na lepszy wyglad skory i na mniejsza szkodliwosc solarium na skore.

Dzis bylam wpatece i poprosilam pania o tabletki z beta karotenem i dala mi Beta- Karoten. Jednak tam nic nie ma ze wplywaja na wyglad kory.
Nie wiem czy te sa poprostu do innego stosowania. Nawet opakowanie sie rozni.
Ale czy one dzialaja tak samo? Czy moze w tamtych byly jeszcze inne skladniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Lolka Wink
Byc może i "działa"..
niemniej jednak proponowałabym stosowac jak najmniej chemi Wink
Czytalam też o tych tabletkach... oraz rozmawiałam też z osobami które je stosują..
czy można dostrzec efekty?
one i tak chodzą do solarium często oraz stosują kosmetyki brązujące skóre..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaaa
Gość









PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wlasnie z ja czytalam ze to sa witaminy potrzebne i tym bardziej jak sie chodzi na solariu powinno sie je stosowac zeby nie wysuszac skory ;>

Kiedys jak bylam mala pamietam ze tez bralam Karoten..
Raczej zle one nie sa..
CHYBA Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mysle ze solarium jest szkodliwe z tabletkami czy bez. postarza skore.
a co do tabletek, to te ktore kupilas sa dobre tylko po prostu nie reklamowane. takie zwykle witaminki. ja tam wole marchewke, dziala tak samo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze szkodzi Smile
Ja narazie nie chodze..

A czytalam ostatnio ze marchewka maduzo kalorii (jest slodka) a ja sie odchudzam i dlatego musze tabletkami sie wspomagac Smile
Powrót do góry
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze i jest slodka ale zdrowa a blonnika w tabletkach chyba nie kupisz Wink
blonnik dobry na trawienie jest dlatego nie odmawiaj sobie warzyw i owocow.
mozesz ewentualnie zrezygnowac z bananow i winogron. innymi objadaj sie do woli, pomysl ile takich marchewek musialabys zjesc zeby dotrzec do 1000 kalorii Wink ja tez sie odchudzam, wiec wiem cos o tym Smile
powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olkaa? a z czego Ty chcesz się odchudzać? Shocked
Przecież wyglądasz bardzo ładnie..!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freya mam z czego! Razz
Mam wielki ty**k Smile

Zreszta to nie jest powazna dieta hehe... lody i cukierki jem tylko ograniczylam chleb bialy i makarony
Powrót do góry
Hanka82
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam się dowiedzieć czy stosowanie Beta-Karotenu moze miec wpływ na miesiączkę?
Powrót do góry
Nimfa789



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:34 pm    Temat postu: Beta karoten a palenie papierosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam dobrze przygotowac się do zbliżającego się lata i zacząc zarzywac tabletki BETA KAROTEN SUN. W załączonej ulotce przeczytałam coś co mnie zainteresowało: "Osoby palące papierosy przed zastosowaniem preparatów z beta karotenem powinny skonsultowac się z lekarzem". Tak się składa że pale i chciałabym się dowiedziec jaki ma związek palenie z zażywaniem tego rodzaju leków? Czy jest to niebezpieczne? Jeśli ktoś wie coś na ten temat bardzo proszę o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group