Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Angina

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łosoś



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!! mam małe pytanko, czy ktoś wie może jakie są dokładne powikłania po anginie i czy to jest groźne, czym się to może skończyćSmile prosze o odpowiedź!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nordell



Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam pytanie od poniedziałku (5.11) lecze się na anginę, miałem wysoką gorączkę i bardzo bolało mnie gardło. Lekarz przepisał mi silny antybiotyk (Amoksiklav 1000mg) i objawy anginy ustały ale od 2 dni mam dziwne bóle które promieniują od tyłu na przód (ból jest pulsujący, bardzo nieprzyjemny ale nie paraliżuje mnie był jęczał albo zwijał się).
Nie miałem nigdy problemu z nerkami ale wydaje mi się tak one właśnie bolą... nie mam gorączki ale zauważyłem że więcej piję i oddaje mocz. W czasie oddawania moczu nie mam zadnych nieprzyjemnych dolegliwości.

W internecie przeczytałem że przyczyną zapalenia nerek często są wywołujące angine paciorkowce.

Zastanawiam co teraz zrobić, iść do lekarz... czy odczekać kilka dni po zakończeniu kuracji antybiotykowej i obserwować swój stan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może po antybiotykach złapałeś zapalenie pęcherza? idź do lekarza, co masz sie męczyć Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwms1999



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 7:10 am    Temat postu: Angina? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo bolalo mnie gardlo-1 dzien,dzis drugiego dnia po zazycu mnostwa lekow,witamn,tabletek do ssania oraz plukania gardla czuje sie lepiej.Zauwazylam jednak biale naloty na migdalkach,czy to jednak jest angina?Nie malam i nie mam rowniez teraz temperatury.Chcialabym uniknac wizyty u lekarza czy moge kontynuowac samoleczenie czy wzyta jest konieczna?
Podpowiedzcie


-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do tematu o podobnym tytule
proszę nie pisać całych postów pogrubioną czcionką, bo strasznie razi w oczy;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group