Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze tak Smile
kinia ja Ci moge dac reke swoja uciac Razz ja zawsze kocham sie ze swoim nawet 7 dni przed @ do końca i zawsze jestem pewna ze nie bedzie dzidzi Smile i nie myle sie ,ale jakbym pomyliła sie to tez nie jest to tragedia Smile tym bardziej ze obsesje mam na tym punkcie Smile mozesz spokojnie 1 dzien przed @ sie sexic Wink Wink




-------edited by emilka--------
zamykam ten temat i zapraszam do tematu specjalnego w dziale "metody naturalne" pt "dni plodne i niepłodne"

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwiakosobudzka



Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: plonsk
PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 10:54 am    Temat postu: nie mogie zajsc w cioze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej nie mogie zajsc w ciaze z mezem staramy sie juz od pol roku nie rozumier dlaczego mamy juz synka 4,5 rocznego i nie bylo zadnych problemow :twisted:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwiakosobudzka



Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: plonsk
PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 10:56 am    Temat postu: tak mogo w polowie cyklu miesaczkowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sylwiakosobudzka ja też nie mogłam zajśc w ciąży, mamy 8 letniego syna . Kupiłam sobie testy owulacyjne i po nich od razu udało mi się ustalić dni płodne. Za pierwszym razem nam się udało no i jestem w pierwszym miesiącu ciąży Very Happy . Pozdrawiam Smile








--------------edited by emilka------------------
temat zamykam, bo to nie jest odpowiedni dział. zapraszam tutaj
DNI PŁODNE I NIEPŁODNE - SPECJALNY
do dyskusji nad dniami płodnymi i niepłodnymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97
Strona 97 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group