Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, dzieki napewno jest wszycho ok ale dzieki tez za rade i napewno nie bede jej stosowac. Przez stosunek przeywany kochalam sie moze z 3 razy w zyciu a tak to gumka Wink Smile
Powrót do góry
asiula19892



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: puławy
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja niegdy nie moge wyliczyc czy mam dni plodne czy nie prosze pomozcie jak to sie liczy i czym moga sie te dni objawiac. prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz tyle razy było pisane..nie mam ochoty powtarzac 100tny raz ;/. poczytaj w wolnej chwili nasze Forum, napewno znajdziesz odpowiedz...
Wrr ile mozna wkołko to samo mowic... Confused Shocked Ludzie wysilcie sie i przeczytajcie kilkanascie postow a nie za kazdym razem nowej osobie mamy tłumaczyc...od tego sa ginekolodzy. moze wybierz sie na wizyte i wszystko Ci powie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kraz



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 9:29 pm    Temat postu: eh. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie. mam pewien problem. kochalem sie z dziewczyna i to bylo jeden dzien po zakonczeniu jej miesiaczki. miesiaczke ma regularna. oczywiscie mialem prezerwatywe, ale pekla. na szczescie sie w nia nie spuscilem, lecz slyszalem ze z penisa wydziela sie pewna wydzielina w ktora zawiera rowniez plemiki. pisze tu posta, bo moja dziewczyna sie denerwuje. interesuje mnie to czy jeden dzien po jej miesiacze ma dni nieplodne?do tego ja sie nie spuscilem. jest jakas mozliwosc zajscia w ciaze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanse sa nikle. dzien po miesiaczce to jeszcze jest dzien nieplodny. Do zaplodnienia potrzebna jest owulacja (Twoja dziewczyna ma regularna miesiaczke wiec owulacja bedzie pewnie 14 lub 15 dnia). Nie bylo orgazmu a wiec jest wszycho oki Wink ale poczekaj jeszcze na wypowiedz kogos innego. pozdrawiam
Powrót do góry
Kraz



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewele, owulacja objawia sie sluzem tak?dziewczyna powiadomila mnie ze miala te wydzielina 10-11 dnia cyklu, to znaczy ze nie jest w ciazy? i ze bedzie miala miesiaczke?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia11322



Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 10:15 am    Temat postu: Witam... jestem nowa... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie czy jeśli kochalismy sie 8 dnia mojego cyklu, to mogę być w ciąży? Stosunek był dokończony... Confused

Błagam o pilną odpowiedź....


-----edited by emilka------
jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień". znajduje się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak dlugie masz cykle???



---edit by Wind_Of_Hope---
Temat zamykam. Prosze pisac w nowym dziale pod tym adresem --->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp39505.html#39505
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota1234



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie ja biore tabletki juz 2 lata.jezeli sie skacza tabletki i jestem przed miesiaczka a kochalam sie z chlopakiem czy mozna zajsc w ciaze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie Smile w trakcie przerwy jestes rowniez chroniona, pod warunkiem ze bierzesz je regularnie co do dnia i godz Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97  Następny
Strona 95 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group