Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżęli masz większą wiedze odemnie i jesteś wstanie wychwycić moje błędy merytoryczne to skoryguj je.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
noemka



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 2:35 am    Temat postu: test beta hcg - kiedy skuteczny? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy test zrobiony w 17 dni po stosunku (23 dc) można uznać za skuteczny? wynik wyszedł poniżej 1mlU/ml
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, po takim czasie wynik jest jak najbardziej adekwatny do stanu faktycznego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
noemka



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol16



Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 3:51 pm    Temat postu: Kiedy beta-hcg ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy test beta-hcg wykryje ciążę 21 dni po niezabezpieczonym stosunku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test bHCG dokładnie wykrywa hormon, który wydziela się tylko w czasie ciąży. gonadotropina kosmówka, o ile dobrze pamiętam. 21 dni po napewno wykryje ewentualną ciąże.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak , zgadzam sie z drapaka co do kazdego slowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol16



Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 5:24 pm    Temat postu: Pytanie o wynik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostałam wyniki bety i wynosi on 3,02 ? Mieści się w normie czy nie ? I dlaczego tak dużo ?


---edit by Pituszka
Już jeden temat założyłaś o takiej tematyce więc ten post przenosze do tego tematu i proszę nie zakładać za każdym razem kiedy chcesz o coś zapytać nowego tematu tylko pisać w starym, na pewno ktoś odpisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jmatusik



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 8:51 am    Temat postu: bhcg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobilam badana bhcg wyszlomi 19.z tym że 3 miesiące temu milam 2 zabiegi po obumarlej ciąży.ten drugi to dlatego bo doszlo do zapalenia ,źle oczyścili.lekarze po wyleczeniu zapalenia kazali zrobić badania bhcg(po 2 tygodniach)spadlo mi barzo ladnie przed wyjściem ze szpitala najpierw mialam 800 później 170 a po wyjściu z szpitala po tych 2 tyg. mialm juz 28.
czy możlwe jest że jestem ponownie w ciąży czy to po tym zabiegu tak dlugo by się utrzymywlo.
zrbilam sobie te badania bo mam duże zawroty glowy,drażnią mnie zapachy szybko się męczę i lekko piersi mnie pobolewają Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że może to mieć związek z tym, że organizm po poronieniu musi dojść do siebie i "zorientowanie" się, że nie jest już w ciąży zajmuje mu trochę czasu.
słyszałam o przypadkach, kiedy organizm jeszcze kilka tygodni po zabiegu zachowywał się "jakby był w ciąży"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group