Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

1500 kalori!! Za mało??!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też nie dziwiłabym się, gdyby Ci się kręciło w głowie.
Ten fakt wskazuje na to, że już coś zaczyna się dziać nie tak...

---------------------------------------

wind_of_hope
- mylicie mi się Very Happy
żeby zobaczyć kto napisał posta, to nie wystarczy spojrzeć na avatar... mają podobne kolory w dodatku Wink musze zobaczyć nick
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jedz tak dalej.. a takie bledy zywieniowe yjda pozniej :/ w bardzo zlych skutkach Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alisa napisał:
tylko ze ja jem praktycznei tylko platki z mlekiem, owoce, jogurty itp od jogurtow jestem uzalezniona nie moge bez nich zyc Smile mniam!!


rany, ok, ja też lubie jogurty i owoce, ale ile mozna? monotonia też nie jest dobra.
co jesz na obiad w takim razie?
co do kręcenia w głowie. może powinnaś wykonać badania krwi, bo moim zdaniem możesz mieć anemie...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anemia raczej nie - skoro ona dziennie je polowe tego co powinna to jak ma sie jej nie krecic w glowie ? skad ma czerpac energie do zycia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to na pewno. ale i tak i tak zrobiłabym badania, bo anemia swoją drogą też przy takiej diecie może być. w końcu jogurty i większość owoców nie jest najlepszym źródłem żelaza :/
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe na pewno w przyszlosci moze miec niski cukier <tez zle> braki witamin i wiekszosci mikroelementow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alisa



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to nie jest tak że ja jem same jogurty, chociaż to podstawa, ale jem też np kanapki przed chwila zjadlam szynke z indykiem i pelnoziarnisty chlebek i ogoreczek. Troche o jedzeniu wiem o tym co zdrowe a co nie mam mature z biali wiec jakeis pojecie mam i uwazam ze zle sie nie odzywiam wkoncu takei rzeczy jak owoce platki owsiane musli jogurty chuda szynka ciemny chleb czasaem zupke kalafiorowa zjem, czasem spagetti, ser bialy...są zdrowe. a obiadow nie jadam, mama obiadow nie robi, ja nie mam czasu, na obiad zwykle jem jogurcik. Tylko teraz zaczelam sie nad tym kreceniem w glowie zastanawiac ze moze to rzeczywiscie jakis zwiazek ma, moze za malo urozmaicone jedzenie, już sama nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wrzuc 4 - 5 posilkow nie musza byc duze ale staraj sie jesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 8:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez sie wydaje, ze to moze byc anemia. z tego co piszesz, to zelaza sobie za duzo nie dostarczasz.
a objawem niedokrwistosci jest wlasnie krecenie sie w glowie. wiem, bo sama przechodzilam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nieciekawie powiem Ci. z tego co przeczytałam.. na diecie nie jesteś, ale to jest normalnie jak dieta.. przyznam, ze ja jestem na diecie i jem dziennie 1000-1100 kalorii, ale to jest 4 a 2x w tygodniu w 5 posiłkach i ja czuję się dobrze.. tylko czasem się czymś zdenerwuje to wtedy wszyscy zwalają wine na jedzenie..ale ja sama wiem, że tak nie jest.. i tez lubię jogurty, serki homogenizowane i musli, ale robie wszystko, żeby jeśc czasem też produkty zawierające magnez, żelazo, żeby potem nie miec w przyszłości problemów tak jak powiedział bodajże HELOWEEN (niski poziom cukru) i EMILKA (aniemii) Dużo cwiczę, biegam wieczorami ok 35 minutek i moje ciałko już pięknie się rzeźbi:)

Alisa zacznij sobie dorzucac coś pożywnego do codziennego jedzenia! albo czasem też zamień jogurt na kotlecika i chociaż dwie duże łyżki rużu (to nie przekroczy 300 kcal!) a Ty będziesz czuła się o.k

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group