Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywienie pozajelitowe - niemożliwe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wonski



Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 12:57 pm    Temat postu: Żywienie pozajelitowe - niemożliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie będe sie rozpisywał o całej historii choroby bo nie bardzo jestem w stanie się na czymkolwiek skupić. Mojemu Tacie "skrócono" jelito cienkie na tyle, że nie może on przyjmować normalnych pokarmów i jedyną alternatywą wydawało się być żywienie pozajelitowe. Przez dwa miesiące był żywiony w ten właśnie sposób bez komplikacji. Tydzień temu został przeniesiony do szpitala specjalizującego się w żywieniu pozajelitowym bo tam miał być ustalony dokładny skład pożywienia jakie by dostawał. Byłem dobrej myśli bo po przejściach jakie były wcześniej to wydawało się już końcówką i tata miał być w przeciągu tygodnia, dwóch wypisany do domu i wrócić do w miare normalnego życia. Po dzisiejszym telefonie do niego ścięło mnie jednak z nóg. Okazało się że tate przeniesiono z powrotem do innego szpitala, ale na oddział paliatywny ponieważ jego organizm nie przyjmuje pożywienia nawet droga pozajelitową. Moje pytanie jest krótkie - co teraz? Czy już naprawde nie ma nadziei? Sposobu? Nie jestem w stanie pojąć jak przy dzisiejszym poziomie medycyny podanie składników pokarmowych może stać sie niemożliwe, cały czas trzymam sie myśli że jednak coś sie zmieni, że coś wymyślą, ale kompletnie nie moge znaleźć informacji o właśnie takich przypadkach. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group