Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywe mięso??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miedziana



Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wołomin
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 9:41 pm    Temat postu: Żywe mięso?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi o kiepsko gojaca sie niewielka narosl przy paznokciu.. nie mialam zadnej ranki wycielam niechcacy kawalek skorki i po calym dniu chodzenia w nazbyt ciasnych butach zauwazylam taka zmiane. podchodzi ropa i boli.. goi sie tylko na wierzchu od spodu da sie podwarzyc i nachodzi ropa.
mozna to wybawic jakimis domowymi sposobami czy nieunikniona jest wizyta u chirurga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja chyba wiem co to.... ja tez to miala a nazywa sie to wrastajacy paznokiec ( bol jak choroba Confused ) niestety u mnie to bylo dziedziczne poniewaz mam krzywa plytke paznokcia... ja sama to wyleczylam w jakims tam stopniu poprostu wyrwalam sobie sama paznokiec ten co wrastal, jednak moja siostra byla u chirurga i miala zabieg...
jezeli u ciebie ten incydent byl jeden raz to mysle ze nie bedzie takiego problemu jak u mnie....przejdz sie do zielarskiego oni tam jaka takie ziolka ktore pomagaja - dawno je mialam wiec nie pamietam nazwy ale powiesz co i jak i juz Smile
rywanol tez pomaga bo wysusza ta ranke - to kupisz w aptece Smile
u mnie na osiedlu kosmetyczka sie zajmuje tez takimi rzeczami, musiala bys sie u siebie rozejzec bo nie kazda to robi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa fee boli jak cholera. do wyboru jest w tym przypadku:
1)zabieg chirurgiczny
2)apteka
3)poczekać aż przejdzie

... wybrałam to 3 Wink
rzeczywiście przeszło. ale nie powinno się czekać - może się wedrzeć coś gorszego niż zaczerwienienie i ropa... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe tęz mi sie tak ostatnio stało;/ w aquaparku boli jak nie wiem;/ ale damy rade:d tez wybiore 3 opcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mi nie przeszlo tylko sie paparalo dalej Confused
dopiero jaks am sobie wycialam prawie calego paznokcia to przeszlo , ale na jak dlugo to nie wiem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miedziana



Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wołomin
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie mi sie papra 2 tydzien juz. co podgoje troche to rozwalam na nowo w bucie a przeciez na boso latac po miescie nie bede;/
nie wiem juz co robic boje sie tego chirurga jak ognia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój kolega był z czymś takim u chirurga Very Happy dostał miejscowe;] 10 s i po sprawie;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to że ja zastosowałam metodę 3, nie znaczy że ją polecam, bo nie jest ona najlepszym wyborem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group