Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żylaki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martar



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 11:19 pm    Temat postu: żylaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 27 lat i problem z rozwijajacymi się żylakami kończyn dolnych.trudno mi się zdecydowac na operację bo wiem , że zostają ślady.znalazlam klinikę , w Piasecznie o nazwie "czajkowscy", która wykonuje te zabiegi lepszą , nowoczesna metodą.Moje pytanie to, czy ktoś korzystał z usług tej kliniki i czy jest godna zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EVE81



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwracam się z prośbą o poradę specjalisty. Moja mama od około 3 lat cierpli na żylaki kończyn dolnych. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że żylaki te nie są widoczne na zewnatrz a wszystko kumuluję się wew, nóg. Obecnie stan już obu nóg jest porażający, żyły sa w strasznym stanie, w tych nogach w każdej chwili może nastąpić zator. Nogi są zaczerwnienione i trwade i rozognione mimo iż mama stosuje już dobry 4 miesiąc zastrzyki, które aplikuje sobie codziennie w brzuch. Żyły sa zaatakowane aż do samej pachwiny. Lekarze mówią, że nie można przeprowadzić żadnej operacji, dopóki stan zapalny nie ustąpi. Ale to już tyle trwa, a dziś po wykonaniu USG obu nóg lekarz dał do zrozumienia, ze nie jest dobrze. Żeby tego było mało, mamie "siadaja kolana", okazało się, że to zwyrodnienie stawów. Chodzenie jest utrudnione. Czy zna może ktoś jakiegoś super specjlistę, bo mam wrażenie leczący mamę do tej pory to jacyś nowicjusze. Interesuje mnie szczególnie rejeon Dolnego Śląska, ale jeśli jest jakaś dobra klinika/ lekarz, który potrzfiłby dobrze zdjagnozować mame i coś poradzić to może byc nawet cała Polska. Prosze o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group