Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa proszę o szybką pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lollol



Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 1:14 pm    Temat postu: Zsunięta prezerwatywa proszę o szybką pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wczoraj kochałem się z moją partnerką nie patrząc co dzieje się tam na dole wyszedłem z niej i wtedy poczułem że na nogę spadła mi prezerwatywa dokładnie (durex elite) nie wiem czy posiada on substancje plemnikobujcze. Do wytrysku nie doszło czy jest możliwość że prezerwatywa zsuneła się wcześniej i wypadła dopiero wtedy czy zsuneła się podczas wyciągania i wszystko powinno być ok. Proszę o szybką pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psv90



Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej ta 2ga opcja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group