Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewe25



Dołączył: 10 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 1:20 pm    Temat postu: Zsunięta prezerwatywa a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje pytanie związane jest z ryzykiem zajścia w ciążę. Kochaliśmy się z moim partnerem w prezerwatywie, skończył we mnie i wychodząc ze mnie nie przytrzymał prezerwatywy i została ona we mnie, ale nie całkiem bo jakieś 3 cm wystawała że bez problemu ja wyjęłam, zawartość wylała się na zewnątrz a część została w prezerwatywie. po wszystkim od razu bardzo dokładnie się umyłam w środku też, prawdopodobnie jutro zaczną mi się dni płodne. Stąd moje pytanie czy jest szansa że zajdę w ciążę? Czy wziąć tabletkę "po"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bierz tabletki "po" - to świństwo, które kobieta robi zarówno sobie (wpływ na zdrowie), jak i dziecku, jeżeli jest szansa na zapłodnienie...

W Twoim przypadku szansa na zapłodnienie raczej jest mała, ale jeżeli jest to wyjdzie Ci w teście, w każdym bądź razie ja odradzam branie tabletki "po", ale to już kwestia Twojego sumienia...

A jak boisz się możliwego zajścia w ciążę, to zastanów się czy jesteś wystarczająco odpowiedzialna, aby uprawiać seks i czy robisz to z właściwą osobą, która w razie czego udźwignie konsekwencje. Chyba zdajesz sobie sprawę, że prezerwatywa nie daje 100% skuteczności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariia
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nasienie dostało się do pochwy? Bo najważniejszego nie napisałaś.
Nawet jeśli tak, to w sumie mało prawdopodobne bo i tego mało i szybkość niewielka. Do tego w prezerwatywie są środki plemnikobójcze, więc ryzyko jest takie, że żadne.

Tabletki po to badziew, który się próbuje wciskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group