Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żółto-pomarańczowy oleisty płyn z odbytu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Henna.



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 12:41 pm    Temat postu: Żółto-pomarańczowy oleisty płyn z odbytu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, otóż od pewnego czasu przed i przy wypróżnianiu pojawiała się u mnie oleista wydzielina z odbytu o kolorze pomarańczowym. Zawsze bardzo bolał mnie przy tym brzuch. Ból znikał po wypróżnieniu się. Na początku zdarzało mi się to bardzo rzadko, a później coraz częściej, i ból także się bardziej nasilał. Teraz na papierze pojawia się czasem krew, w małych ilościach, ale pojawia. Przeczytałam gdzieś, że po zjedzeniu ryb pojawia się taka wydzielina, aczkolwiek moja dieta nie zawiera ryb, ostatnią jadłam jakieś 4-5 miesięcy temu. Nie uprawiam też seksu analnego. Czy ktokolwiek wie, co to może być? Do jakiego lekarza się z tym skierować? Mam w ogóle czym się martwić? :/
Z góry dziękuję za pomoc.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group