Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żółta skóra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tylkopytam



Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 25, 2013 9:34 pm    Temat postu: Żółta skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni zauważyłam, że podczas zmywania makijażu wieczorem wacik był żółty. Oczywiście nie było to spowodowane fluidem czy innymi podkładami ponieważ ich nie używam. Wczoraj jednak zauważyłam iż nie dotyczy to tylko twarzy ponieważ nogi też miałam całkowicie żółte. Osad (?) oczywiście się zmywa ale zastanawiam się co może być tego przyczyną, nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przytrafiało. Teraz ta żółć nie jest widoczna ale jak przetrę namoczonym wacikiem to będzie zółty. Czy może to być wywołane jakimś nowym kosmetykiem (ostatnio sporo wcieram we włosy) lub piciem pokrzywy? Może dzięki pokrzywie organizm pozbywa się toksyn przez skórę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie przyjmujesz witamin z grupy B? Albo pijesz duzo soków z beta-karotenem?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group