Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmniejszenie żołądka a plastyka brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 6:50 am    Temat postu: Zmniejszenie żołądka a plastyka brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to wygląda w praktyce, czy w zabiegach zmniejszenia żołądka istnieje możliwość wykonania plastyki brzucha? W jednym zabiegu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że o tego typu rzeczy nalezałoby pytać bezpośredniu u lekarza, podczas konsultacji.
Wydaje mi sie, że teoretycznie byłoby to możliwe, ale fakt jest też taki, że ewentualna plastyka może być wykonana później, w trochę późniejszym terminie.
Znalazłem interesujący artykuł z tego zakresu: https://portal.abczdrowie.pl/plastyka-brzucha-na-nfz-po-zmniejszeniu-zoladka-czy-jest-mozliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Loiska



Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 7:45 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez się nad tym zastanawiałam ponieważ przechodziłam rękawową resekcję żołądka. Ogólnie mój lekarz prowadzący - dr Wiesław Pesta odradził mi plastykę brzucha od razu po zabiegu bariatrycznym ze względu na to,że przecież traci się szybko na wadze i ta skóra tak czy siak się jeszcze poluzuje.Pan doktor przyjmuje w Warszawskim ośrodku bariatrii (szpital św. Elzbiety) Wiesław Pesta więc jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to umów się do niego bo naprawdę dobrze radzi. Ja na razie sobie zabiegi chirurgi plastycznej odpuszczam pomimo dyskomfortu tej obwisłej skóry ale poczekam do momentu aż osiągnę swój cel w zrzuceniu wagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ews-34



Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 12:20 pm    Temat postu: Najlepiej skonsultować się ze specjalistą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami. Najlepszym sposobem na odpowiedni dobór metody pozbywania się tkanki tłuszczowej jest konsultacja ze specjalistą. Ja z pomocą dr Boligłowy z Krakowa mogłam stopniowo uzyskać wymarzony brzuch. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justka12



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plastyka brzucha i prblemy związane ze zmniejszeniem żołądka to bez wątpienia nie lada wyzwanie dla osób marzących o pięknym ciele po gwałtwnym odchudzaniu. Myślę, że specjaliści tacy jak dr Boligłowa to bez wątpienia dobry pomysł, gdyż pomogą spokojnie uzyskać wymarzone efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janek25



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas wizyty u dr Boligłowy poznałem dziewczynę, która przeszła podobny zabieg i przyznam szczerze że gdy zobaczyłem jej zdjęcia przed i po byłem w ciężkim szoku - niesamowita metamorfoza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juleczka15



Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że plastyka brzucha to dobra alternatywa dla wielu osób. Problem z nadmiarem skóry czy niechciany, uciążliwy tłuszczyk który ćwiczeń i diety się nie boi może być kłopotliwy. Wiem że dr Pabiańczyk w Krakowie wykonuje bardzo profesjonalne zabiegi w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group