Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiana hypoechogenna - usg narządu rodnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniusia90



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 11:31 pm    Temat postu: zmiana hypoechogenna - usg narządu rodnego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedawno mialam usg pochwy...dostalam kartke z ktora mialam sie udac do swojej ginekolog..pod zdjeciami jest opis...ginekolog powiedziala ze mam przyjsc w 5 6 lub 7 cyklu..no tak wczoraj byl ost dzien mojego cyklu..cos podobno jest nie tak nie wiem co bo mi nic nie powiedziala..nie mam juz okresu bo przez weekend mi sie skonczyl...jeden podpis co mnie niepokoi "w jajniku prawym widoczna zmiana komorowa"bylam...zrobilam znowu usg...i poszlam do ginkologa powiedziala ze na poczatku bylo w dwoch jajnikach po miesiaczce sa zmiany w jednym..bardzo nie lubie tej doktor dlatego nie pytalam o szczegoly(zawsze o cos sapie oczywiscie dzisiaj tez) i dala mi tabletki antykoncepcyjne.powiedziala ze to nie sa na antykoncepcje gdyz one beda prane pozniej maja tylko zatrzymac prace jajnikow..pisze na tej kartce jakies opisy ale chyba najwazniejszy ten" po str.pr.zmina hypochogenna wym 52,3X 52,7 MM
jajnik lewy b/z z pech.do 3,6 MM pomocy


----edited by emilka-----
przenioslam do odpowiedniego działu i nadałam tytuł bardziej sugerujący treść wiadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi to wyglada na torbiel jajnika, tabletki dostalas zeby sie go pozbyc wiec spokojnie Smile
pod twoim podpisem widze zapytanie o to czy jestes w ciazy Smile w czasie okresu sa nieplodne dni wiec jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group