Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmiana godziny przyjmowania tabletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 11:37 am    Temat postu: zmiana godziny przyjmowania tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,


Po krótce opiszę swoj problem Smile okolo 2, 5 roku przyjmowalam tabletki Yazz, potem Daylette, jakos w marcu zrobilam sobie miesieczna przerwe w przyjmowaniu tabletek. Nowe opakowanie przyjmuję od 5 maja . Z racji, ze oktes dostalam pozno, tabletki przyjmuje o godzinie 21:30 , Jest to dla mnie tak nietrafiona godzina, ze szkoda nawet gadadc:) Chcialabym przestawic branie tabletek na godzinę 11:00 . Dzisiaj o 21:30 przypadnie mi do wziecia 9 tabletka. Jak to zrobic, zeby zachować ochronę? duzo jest napisane,z przestawieniem tabletek do przodu godzinowo a ja bym chciala wlasnie cofnac jakos ta godzine. Proszę o poradę

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Po prostu weź tabletkę wcześniej i staraj się już trzymać tej godziny a przez okres 7 dni stosujcie dodatkową ochronę w formie prezerwatywy. Jeżeli masz wątpliwości zapytaj o radę swojego lekarza ginekologa, zawsze to pewniejsza opcja.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki pasta:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group