Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmęczona skóra u mężczyzny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:07 pm    Temat postu: Zmęczona skóra u mężczyzny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój ,,facet" często pracuje na nocki.
Po nie przespanej nocy ma zmęczona cerę i opuchnięte ,, oczy".
Chciałabym mu jakoś pomóc,ale dużo jest rad dla kobiet a dla ,,facetów"mało.
Co mu doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oklady z rumianku albo herbaty na oczy. Zimne maseczki zelowe takie plastikowe na gumce. Wysypiac się?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka napisał:
oklady z rumianku albo herbaty na oczy. Zimne maseczki zelowe takie plastikowe na gumce. Wysypiac się?


Na rumianek ma uczulenie.Zrobiłam mu kiedyś okład z letniego rumianku to ,,przestał"widzieć,tak mu opuchły powieki.
Żelowe maseczki są dobre. Jak ma czas to je używa.
Stara się też odespać nieprzespane noce.

Może są dla mężczyzn kosmetyki orzeźwiające?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mi się wydaje ze widzialam kiedys zel dla mezczyzn na zmeczone oczy.. poszukaj w wyszukiwarce kremow zeli dla mezczyzn na zmeczone oczy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będę szukać.
Ostatnio firmy kosmetyczne zaczęły trochę dbać o mężczyzn.
Myślę,że i dla nich ,,coś" pod oczy wymyślili. Very Happy
Cieplutko się trzymaj. Cool

Dodano po 27 minutach:

Dostałam Od ciebie prywatną wiadomość o stronkach w internecie.
Myślę,że otrzymałaś odpowiedź(zaczynam się uczyć pisać na forum i poruszać po internecie).
Też znalazłam kosmetyki dla mężczyzn.
Kosmetyki firmy L'Oreala.Jest ich tak dużo ,że zajmie mi trochę czasu przejrzenie tego wszystkiego.Jeszcze Twoje linki.
Dzięki. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłam krem dla mojego mężczyzny.
Jest to Hydra Energetic L'Oreala.
Szkoda ,że tego rodzaju kremy dla mężczyzn są droższe niż dla kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo to dopiero "świeży" pomysł, niektore firmy mysle ze chyba maja jeszcze na to patent i dlatego takie drogie.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba masz rację.
W naszym kraju ,,brzydka płeć"mało dba o siebie i mało kupuje sobie kosmetyki.Myślą,że woda,mydło,woda kolońska to wszystko. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group