Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zmeczenie a upały

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 11:10 am    Temat postu: zmeczenie a upały Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,od jakiegoś czasu jak tylko zaczęły się robic te upalne dni to ruszam się jak ta mucha w smole. Po dlugim snie jestem jeszcze bardziej zmęczona, w pracy to tak jakby dwie lewe ręce, no jednym słowem KOSZMAR. Z niczym się nie wyrabiam, bo po prostu sen mnie dopada nawet i kilka razy w ciągu dnia Sad a ostatnio w sklepie miałam nawet niemiłą sytuację...płace za zakupy ...oczywiście rozsypały się drobniaki z porfela, no to szybko się schyliłam i zaczynam zbierać...zakręciło mi się w głowie i na chwilkę tak jakbym zemdlała. Kasjerka z ochroniarzem posadzili mnie na krześle , zrobiło się zbiegowisko, ale ja szybko doszłam do siebie , podziękowałam i stwierdziłam ,że czuję się w porządku. Nie mam zielonego pojęcia od czego to może być, koleżanka mi mówiła ,żebym zrobiła sobie badania na cukrzyce, ale czy to możliwe ,żeby ja tak nagle dostać??


temat przenosze w odp. miejsce, prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chce Cie straszyc, ale niestety cukrzyce mozna "nabyc" . I tu znowu nie zbyt dobra informacja , bardzo często powiazane jest to z innymi schorzeniami, tak więc nie zastanawiaj się zbyt wiele co to takiego, tylko lec do lekrza i przebadaj się porzadnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peiklo.83



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm...słuchaj a może Ty jesteś w ciąży?? Razz Nie masz jeszcze jakichś innych objawów?(poranne mdłości zy coś takiego )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się ,żeby były to objawy na ciążę. Ale mogę coś poradzić, bo wydaje mi się ,że autorka wątku ma taki sam problem jak ja. Ja mam zdiagnozowana od roku hipotonie, czyli niskie cisnienie, i na początku tez to wyglądało b.podobnie. Ospałość, kiepska koncentracja, i omdlenie też mi się zdarzyło, i nawet w Twoim przypadku to by pasowało, bo przy niskim ciśnieniu tak jest jak się zmienia gwałtownie pozycje ( to by wyjaśniało to zbieranie drobniaków w sklepie). Poszłam do lekarza , bo to już się zbyt uciązliwe robiło i dostałam gutron. Jak na razie widzę poprawę, kiepska pogoda nie wpędza mnie w senny nastrój, no i nie boję się ,że gdzieś będę mieć taką dziwną przygodę z omdleniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do pytania o cukrzyce, to faktycznie lepiej to sprawdzic i isc po prostu do lekarza, ale mysle ,ze nie ma się czym martwic bo czasami nawet takie samopooczucie zależy od naszej diety, albo po prostu może jesteś zwyczajnie przemęczona? pracujesz dużo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group