Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złe samopoczucie od ponad miesiąca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papiaxxxx



Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 9:42 pm    Temat postu: Złe samopoczucie od ponad miesiąca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem 23-letnią mamą rocznego dziecka, którego karmię piersią. Nie biorę żadnych suplementów. Od narodzin syna mam różne dolegliwości, lecz od miesiąca są bardzo nasilone. Są to przede wszystkim zawroty głowy, czasem jej ból. Odczuwam różny ucisk pod lewą pachą i czasem pleców. Kołatania serca, mrowienie karku. Od zawsze gorzej znosze upały, ale w te wakacje to jakieś apogeum Sad ciężko znoszę nawet krótki spacer. Badanie jakie wykonałam, to:
- ekg, echo serca (grudzień, ekg też marzec)- zrobiło mi się słabo na ulicy, nie zemdlałam. Przyczyną była prawdopodobnie niska hemoglobina, całe 9 kilka tygodni po porodzie. Dlatego grudzień, bo terminy do Kardiologa odległe.
- TSH, za kazdym razem książkowe
- morfologia, mocz też ok
- kortyzol
- jonogram
- USG jamy brzusznej

Najbardziej dokuczają mi zawroty głowy. Czasem nie mam ochoty na nic.Wyjście na spacer czy do sklepu wiążę się z lękiem o ponowne zasłabnięcie (mocniejszy zawrót głowy). Ostatnio miało takie miejsce na placu zabaw i od tamtego momentu unikam koleżanek. Obawiam się pójść gdzieś daleko, jazdy autobusem, w którym jest duszno. Chodze tylko na najbliższy plac zabaw, by w razie potrzeby szybko wrócić do domu. Tak nie da się żyć. Co do zawrotów głowy, to miałam już konsultację laryngologiczną- wszystko ok. Teraz czekam na konsultację Okulisty i Neurologa. Zastanawiam się nad ponownym Kardiologiem (Holter).
Macie jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group