Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złamanie ręki - rehabilitacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogoczi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 2:44 pm    Temat postu: Złamanie ręki - rehabilitacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Złamałem rękę na turnieju piłkarskim w Czechach. Wpadłem na bandę i obydwie kości przedramienia się wygięły. Ręka była w kształcie litery L. Wsadzili mi to do gipsu na 2 miesiące, potem jeszcze przez 3 miesiące miałem przerwę. W 2 miesiącu przerwy lekko upadłem i identycznie się złamała. Gips 3 miesiące i potem zapewne dłuuuuga przerwa.


Mam pytanie. Czy po ściągnięciu gipsu jest jakiś ochraniacz na rękę, który pozwalał by mi uprawiać sport przez okres tej przerwy?? Chodzi mi o to, żeby podczas ewentualnego upadku ochroniła mnie przed ponownym złamałem??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bogoczi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group