Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Złamane żebro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiwaldi80



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 2:22 am    Temat postu: Złamane żebro Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie sam se nastawilem zebro dwa razy pociagniete i weszlo na swoje mjejsce z dolnych isc do lekarza czy nie co o tym przeczytalem ze i tak sie tego nie leczy a mie zmartfilo ze bylo pod drugim to se nastawilem EMIGRANT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 2:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakoś nie umiem sobie wyobrazić że sam sobie nastawiłeś żebro. :]
ja bym radziła wizytę u lekarza ale decyzja należy do Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że ja też jestem zaskoczony i również sugerowałbym jednak wizytę u lekarza. Choćby w celach kotrolnych, aby się upewnić, że na pewno wszystko jest tak, jak być powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samemu nastawic sobie zebro...Dobre ;p
tak jak przedmowcy, radze isc do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dantechild



Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym radzil wizyte u lekarza poniewaz nawet jezeli nastawiles sobie zebro co brzmi troche dziwnie to przy takich urazach moze dojsc do komplikacji
najlepiej jak bys poszedl/la na przeswitlenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group