Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zła strona prezerwatywy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zenek13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 9:24 pm    Temat postu: Zła strona prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas stosunku zmieniałem prezerwatywy, wycierając małego papierem Razz za jednym z razów też wytarłem chyba wszystko(jak juz minimalne ślady nie zauważone) ale podczas zakładania zamieniłem strony , była to ostatnia gumka więc założyłem ją poprawnie przytrzymując czubek i raczej była sucha, napewno nie było tam dużej ilości jak już minimalna ciężka do zauważenia , po założeniu wytarłem też gumkę i zamiast lubrykantu pośliniłem , czy przy tak znikomej ilości , tak samo z rąk które były jako tako przetarte mogło się coś przedostać podczas zabaw palcami z przerwą powyżej 5m ?, dziewczynie krwawienie skończyło się 19-20 to podpowie ktoś czy to wchodzi na dni płodne czy nie i jak z szansą ciąży która wiem że istnieje tylko czy przy mniejszej ilośc nasienia się zmniejsza czy nie , z góry dzięki, gumki były zmienianie w ciągu czyli praktycznie od razu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1