Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zła strona prezerwatywy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zenek13



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 9:24 pm    Temat postu: Zła strona prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas stosunku zmieniałem prezerwatywy, wycierając małego papierem Razz za jednym z razów też wytarłem chyba wszystko(jak juz minimalne ślady nie zauważone) ale podczas zakładania zamieniłem strony , była to ostatnia gumka więc założyłem ją poprawnie przytrzymując czubek i raczej była sucha, napewno nie było tam dużej ilości jak już minimalna ciężka do zauważenia , po założeniu wytarłem też gumkę i zamiast lubrykantu pośliniłem , czy przy tak znikomej ilości , tak samo z rąk które były jako tako przetarte mogło się coś przedostać podczas zabaw palcami z przerwą powyżej 5m ?, dziewczynie krwawienie skończyło się 19-20 to podpowie ktoś czy to wchodzi na dni płodne czy nie i jak z szansą ciąży która wiem że istnieje tylko czy przy mniejszej ilośc nasienia się zmniejsza czy nie , z góry dzięki, gumki były zmienianie w ciągu czyli praktycznie od razu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 2:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uzyles dwa razy tej samej gumki? czy ja czytac ze zrozumieniem nie umiem? matko boska... to juz skąpstwo pierwsza klasa Very Happy nie wiem czy sie smiac czy plakac Very Happy no wiec tak.. szansa na ciaze jest ZAWSZE gdy sie nie mysli... jesli jeszcze dzieci nie macie to proponuje zainwestowac w hormony, ja mam wkladke levosert i mam spokoj i luz na 3 lata, to najwygodniejsza metoda zabezpieczen przed ciaza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 2:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam za odkopywanie tematu, ale nie mogę się powstrzymać!

jak można używać dwa razy tej samej gumki? prezerwatywy są jednorazowe, ludzie! przecież gumki nie kosztują majątek, można kupić kolejną paczkę.

Stosowanie tej samej prezerwatywy więcej niż raz to proszenie się o ciążę, ale i o choroby przenoszone drogą płciową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group